Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Tényleg nem szólsz rá a...

Tényleg nem szólsz rá a gyerekedre, ha nem rendeltetés szerűen játszik játszón?

Figyelt kérdés
Szórja a homokat(egyméteres környezete üres a homokozóban), kiugrik a hintából, visszamászik a csúszdán, állva hintázik, egyensúlyozik a mászóka szélén vagy a libikóka közepén.
2023. ápr. 20. 06:11
1 2 3 4 5
 41/45 anonim ***** válasza:
100%
39: "Már ő is tudja hogy akik ezt csinálják buták." Hát igen, akiket hagynak szabadon játszani, azok mind buták, akiket meg jól bekorlátoznak, azokból lesznek a feltalálók. Ja várj.
2023. ápr. 20. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/45 Derjaderja ***** válasza:
100%

Engem kinevettek már miatt, de két utcával arrébbra is viszek váltóruhát, ha játszani megyünk, és ez q probléma akkor meg is oldódik.


Olyan játszóra meg nem megyek ahol állandóan sorba kell állni a játékokra.

2023. ápr. 20. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/45 Derjaderja ***** válasza:
100%
Mások butának címkézése az szörnyű. Mondjuk látszik az embereken idehaza ez a nevelesfajta.
2023. ápr. 20. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/45 anonim ***** válasza:
68%
A homok szórás és az állva hintazas ami nem oké szerintem ezek közül , a többiben nem látok különösebb kivetnivalót, ha nem akarnak mondjuk mások épp lecsúszni, libikokazni stb.
2023. ápr. 20. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/45 anonim ***** válasza:
90%

Basszus, hintáztam állva, másztam fel csúszdán, csináltam sok olyat, amitől a kérdezőnek és pár válaszadónak itt felállna a szőr a hátán. Most klinikán kutatok, tényleg rettenetesen butának érzem magam…

Ha ti nem akarjátok ezt engedni a gyereketeknek, az a ti dolgotok, de miért kell mást leszólni, aki meg engedi, hogy más szögből is lássa a gyerek a világot, ne csak elfogadja, amit elé raknak, mert a szülő szerint valamit csak úgy lehet csinálni.

Nyilván azt nem fogom hagyni, hogy a gyerekem szétverje a játszót, vagy rongáljon, nem kell mindjárt szélsőségekben gondolkozni.

2023. ápr. 20. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!