Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Tényleg nem szólsz rá a...

Tényleg nem szólsz rá a gyerekedre, ha nem rendeltetés szerűen játszik játszón?

Figyelt kérdés
Szórja a homokat(egyméteres környezete üres a homokozóban), kiugrik a hintából, visszamászik a csúszdán, állva hintázik, egyensúlyozik a mászóka szélén vagy a libikóka közepén.
2023. ápr. 20. 06:11
1 2 3 4 5
 31/45 anonim ***** válasza:
95%
28. Kérdező, azért nyugtass meg, az apjával néha finghat egyet a gyereked! Vagy akkor is ott körözöl felette, mert nem rendeltetésszerűen a wc-be durrant?
2023. ápr. 20. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/45 A kérdező kommentje:

Mert leül, megfog dolgokat, senki nem akar koszba ülni tiszta ruhával vagy sáros/ragadós kapaszkodót megfogni utána, ott meg pláne nem törlöd le.


A gyerek gyerek, de az anyja felnőtt, közösségbe tisztán viszi, ha hazafelé is emberek közt zsúfolódik, ne legyen saras miatta semmi, ami nem elengedhetetlen(padló), a felnőtt felelőssége, hogy rendben legyen.


Nem tudom mit utálkoztok, az ilyen ostoba szélsőséges szemétkedőket ki kellene szedni, mert egy félrevezetés és gyűlöletkeltés.. konkrétan a ház mellett van játszó, ott nem érdekel, hogy néz ki, sem az udvaron, de emberek közt legyen tiszta annyira, amennyi a minimum, ne koszoljon másokat ha hozzáérnek vagy ülést a buszon, se kapaszkodót és tartsa be az együttjátszás szabályait. A csúszda csúszda, ha sor van csúszásra, nem fogja feltartani, amíg visszamászik, és ha várnak utána a hintára, nem állhat rá, mert a másik abba ül. A mászóka szélén egyensúlyozni meg felelötlenség, mert a sorban állók/alatta szaladók nyakába eshet, véletlen lelökhetik.


Mindegy igazából nem is érdekel, pont elég közösségben nehezen viselkedő ember vesz körbe, nem is tudom mit gondoltam a kérdéssel.

2023. ápr. 20. 12:03
 33/45 anonim ***** válasza:
100%
32. Minket is ilyen karótnyelt kihaénnem csak én vagyok tökéletes szuperanyuka, ezért nem járunk a legtöbben nagy játszóra. De legalább tudjuk, hogy a városligetbe jártok, innentől elkerüljük, nehogy a gyereked lássa, hogy valaki jól érzi magát.
2023. ápr. 20. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/45 anonim ***** válasza:
100%
De amúgy kérdező ki mondott neked ellent? Konkrétan MINDENKI ugyanazt mondta, mint te is, hogy amennyiben nem veszélyes másra, nem akadályozza a többi gyereket, akkor hagyja játszani ahogy akar (amit te is), ha meg valaki mást zavarna, mert sor van a csúszdán vagy más nyakába eshet a mászókáról, akkor rászólnak. Senki sem mondott ellent ennek. Most pont a semmin cseszted fel az agyad :D
2023. ápr. 20. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/45 anonim ***** válasza:
100%
34. Az a baja, hogy nem kezdtük el szidni a többi anyukát, hogy igen mindenki milyen egy seggarc, meg neveletlen a kölyke, bezzeg a miénk. Gondolom ezt szokta meg a városligetben🤷‍♀️
2023. ápr. 20. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/45 anonim ***** válasza:
100%
Amúgy én is szoktam a városligetbe menni, de soha nem szólt hozzám senki és nem is láttam, hogy mások nagyon szólnának másnak azért, mert a gyereke így vagy úgy játszik. Megjegyzem, azt sem láttam, hogy bárki "nem rendeltetésszerűen" használta volna a játékokat, de lehet csak én megyek mindig szerencsés időben 🤷‍♀️
2023. ápr. 20. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/45 anonim ***** válasza:
100%

Úgy játszik, ahogy akar, amíg ez nem veszélyeztet sem mást, sem saját magát, meg persze rongálni sem szabad.

Homok szórás nálunk sosem volt, a többi nem gond. Nyilván a csúszdán visszamászás nem oké, ha közben mások le akarnak csúszni, de ha éppen nem, akkor miért ne mászhatna?

2023. ápr. 20. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/45 anonim ***** válasza:
100%
Èn ilyesmièrt nem szòlok, amìg màst nem zavar. Egy kivètellel, olyan homokozòban, ahol direkt ki van ìrva, hogy ne dobàljàk a homokot.
2023. ápr. 20. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/45 anonim ***** válasza:
3%

És akkor csodálkozunk miért hülye az összes mai gyerek.. Mert nekik bármit lehet, akkor is ha nem úgy használja ahogy kell. Még ilyen baromságokat hogy állni a hintan. Azon ulni kell, úgy biztonsagos, erre lett kitalalva. A csúszdán lefelé csuszunk, benne van a nevében, az nem maszoka. Szerintem a nevelésbe beke tartozik hogy megtanitjuk a gyereknek mit hogyan hasznalunk..

Végülis a tányér aljáról is lehet enni, nem árt vele senkinek, de nem úgy használjuk ugye..?

Az én gyerekem ezeket tudja. Eleven, sok mindent szabad, de az ilyen baromságokat nem engedem. Már ő is tudja hogy akik ezt csinálják buták. Mert belőlük lesz az a tizeneves korosztaly akik szét cseszik a játszóteret hiszen megszokták, hogy nekik barhogy lehet bármit hasznakni, senki se szól rájuk..

2023. ápr. 20. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/45 anonim ***** válasza:
100%
39. Majd gyere vissza pár év múlva, hogy a tökéletes nevelésednek mi lett az eredménye! Addig mélyen hallgass! Én állva hintáztam, felmásztam a rakéta tetejére, minden veszélyes baromságot megcsináltam és mégis lett két diplomám, karrierem, családom. Szóval korlátozd csak a gyereked, mi addig minden baromságban benne vagyunk a miénkkel 🥰
2023. ápr. 20. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!