Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » A magyar lakosság hány százalé...

A magyar lakosság hány százaléka lehet "besikerült" gyerek?

Figyelt kérdés
Tehát olyankora gondolok, akik szülei nem tudatosan tervezték a családalapítást/fogantatást, hanem csak úgy sikerült. A kérdés szempontjából irreleváns, hogy a szülők végül együttmaradtak-e, vagy hogy milyen családi körülmények között nőtt fel.

2023. júl. 8. 12:08
1 2
 11/19 Derjaderja ***** válasza:
84%

Nem tudom, a házasság kérdése mennyire irányadó.

Nekünk tervezett a 2 gyerekünk, de nem vagyunk és nem leszünk házasok.

Olyat még ismererek, aki becsúszott gyereknél már terhesen házasodott.

2023. júl. 8. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
100%
Legalább a fele biztos besikerült.
2023. júl. 8. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
100%
Akkor én kivételes környezetben élek, mert a közelemben minden ismerősöm tervezetten vállalt gyereket. Vagy csak nem akarják bevallani, hogy nem.
2023. júl. 8. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
87%
Kb minden harmadik, de most a csokkal biztos javítottak a dolgon. Szerintem egyébként teljesen lényegtelen infó, ezért nincs róla felmérés. Én tervezett gyerek voltam, szemetek voltak a szüleim, az én gyerekem nem tervezett, tök sokat teszek érte, hogy jó élete legyen. Nem is tudom miért fogalmazódik meg egy ilyen kérdés egyáltalán. Amúgy 15 év szexuális életnél még nekem is csak egyszer ment mellé a védekezősdi(tabletta mellett), előtte én is azt hittem, hogy hülyének kell lenni hozzá, pedig szerintem csak megfelelő partner kell, nagy összeillés és valami véletlen, én menstruáció utáni 3. napon estem teherbe, mikor már elmúlt.
2023. júl. 8. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
68%
Szerintem kb. 50%. Nekem is 4 gyerekemből 2 volt nem tervezett.
2023. júl. 9. 05:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
Ha a kornyezetemet veszem alapul, mindnehol tervezett gyerekek vannak. Es jobpar csaladdal tartjuk a kapcsolatot :) ez persze nem jelent semmit a globalishoz kepest
2023. júl. 9. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem kb.a fele. De hova kell számolni azokat, ahol anyuka tervezte, apuka nem?🤔
2023. júl. 9. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
51%
Szerintem 50%-nál tuti több.
2023. júl. 11. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:

Én.


100%+1.

2023. júl. 16. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!