Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Bárki vigyázhat a gyerekre?...

Bárki vigyázhat a gyerekre? (Mama,papa, nagynéni stb)

Figyelt kérdés
Szóval a helyzet teljesen elképesztő.. kislányom egy éves volt februárban. A ki vigyáz a gyerekre kérdésből állandó vita van, ha én pl elugrok fodrászhoz, boltba, orvoshoz stb. Ilyen egy egy órákról van szó általában, de nem sűrűn. Csak és kizárólag anyósom vigyázhat a gyerekre, anyukám ki van zárva úgymond a kislányom életéből. A férjem nem engedi .. meg valószínű a hátam mögött anyósom is tömi a fejét. Ő is szokta éreztetni hogy anyura semmi szükség. Pedig anyu rengeteget segített nekünk, segített lakást vásárolni, a kicsi cuccaiban, sőt amikor szültem csak ő volt velem otthon két hétig. Mégis ez a hála hogy hát ő nem vigyázhat rá. Soha semmi okot nem adott erre, a kislányom is elvan vele szereti ha jön. Mit szoltok ehhez? Kezdem nagyon sajnálni anyut is hogy állandóan nemet kell mondjak, hiszen ő is a mamája. Anyunak nem mondtam sose hogy gond van.
ápr. 14. 20:08
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
98%
Egyszerűen nem tudom elképzelni, hogy hagyhattad ezt. A férjed kijelentette, hogy anyád nem vigyázhat a picire, te nem ellenkeztél, és most eszedbejutott, hogy ez így mégse jó? Hogy nem sikerült csírájában elfolytani a férjed eziranyú törekvéseit?
ápr. 14. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:
100%

Én már pedig biztos vinném az anyámhoz a gyereket. Mit csinál a férjed? Feljelent? Elvál? Legalább egy irányítóval kevesebb 🤷🏻‍♀️

Nem normális, hogy anyukádat kizártátok, ezt te hagytad elmérgesedni, de jobb lenne helyre tenni a dolgokat amíg a gyerek nem lesz idősebb és irányíthatóbb. Most még egyformán szeret mindenkit.

ápr. 14. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 A kérdező kommentje:
Őszintén vártam és hittem hogy változni fog ha majd látja milyen jól eljátszik a gyerekkel, de ez nem így lett sőt durvul a helyzet. Húsvét egyik napján se mentünk hozzá csak a férjem családjához, de oda minden nap. Így anyu csak átugrott és hozott sütit nekünk.. borzasztóan érzem magam azóta is, főleg hogy megjegyezte hogy azt hitte egyik nap átnézünk enni egyet.
ápr. 14. 20:33
 4/31 A kérdező kommentje:
Szeretnék változtatni mindenképpen, és nem pont az édesanyámat megbántani és elveszíteni.
ápr. 14. 20:35
 5/31 anonim ***** válasza:
100%

Én a helyedben megmondamám a férjemnek ha a saját anyukám nem vigyázat a gyerekünkre akkor ezentúl az ő anyukája se hanem füzesse akkor a bébiszittert mivel anyukádnak is ugyan annyi joga van a gyereketekhez mint az anyósnak.

Bár én sem tudom elképzelni hogy eddig hogy hagyhattad hogy ennyire a férjed irányítson bár gondolom ez nem csak ebben merül fel hanem az egész kapcsolatban.

ápr. 14. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 anonim ***** válasza:
100%
Egy egy alkalommal még elhinném, hogy az ember azt hiszi változtat, de basszus egy éves a gyerek. Nem értem, hogy tudtad ezt így hagyni ez brutál. Szerintem minimum kérj bocsánatot anyukádtól, nem hülye biztos tudja valami nem oké. A férjed meg tedd helyre, mert ez az iranyitás amit levág. Kétlem, hogy más területen ne tenné.
ápr. 14. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 anonim ***** válasza:
97%

Férjemet vernem nyakon.

A gyerek közös.

Ha ő megengedi, hogy az anyja vigyázzon rá, akkor te is megengedheted, hogy a te anyád vigyázzon rá.

Egyébként miért van kizárva a kicsi életéből?

Komoly dolog miatt, vagy csak a férjed hisztije ez?

ápr. 14. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 A kérdező kommentje:

Igazából ezek a helyzetek nem sűrűn vannak. Tényleg havonta kb egyszer szorulok segitsegre. Osszvisz egy év alatt háromszor vitte anyu sétálni a kicsit az utcában. Szeretett babakocsiban aludni nyáron. Na ezért nem szólt a férjem..de ha vigyazasrol van szó akkor csak az ő anyja.

Visszagondolva valóban sokszor volt az utolsó szó az övé. Kar hogy nem láttam előbb a problémát.

ápr. 14. 20:50
 9/31 anonim ***** válasza:
100%
Na ezt én se tudom elképzelni, de nálunk ha valami nem tetszik azonnal megbeszéljük. Biztosan közöltem volna már az első ilyennél, hogy akkor anyóska sem jön, mert én azt mondom aztán pattoghatna… atya ég. Közlöd, hogy most anyukád vigyáz rá, ha tetszik ha nem.
ápr. 14. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 A kérdező kommentje:
7-es anyu soha semmi rosszat nem tett, a kapcsolatunkba nem szólt bele sose, nem okoskodott, nem bántott senkit, ott segített ahol tudott. Az összes pénzét oda adta hogy kevesebb hitelt kelljen felvenni a lakasunkhoz..Az a helyzet hogy ő a férjemet is szereti.
ápr. 14. 20:55
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!