Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Bárki vigyázhat a gyerekre?...

Bárki vigyázhat a gyerekre? (Mama,papa, nagynéni stb)

Figyelt kérdés
Szóval a helyzet teljesen elképesztő.. kislányom egy éves volt februárban. A ki vigyáz a gyerekre kérdésből állandó vita van, ha én pl elugrok fodrászhoz, boltba, orvoshoz stb. Ilyen egy egy órákról van szó általában, de nem sűrűn. Csak és kizárólag anyósom vigyázhat a gyerekre, anyukám ki van zárva úgymond a kislányom életéből. A férjem nem engedi .. meg valószínű a hátam mögött anyósom is tömi a fejét. Ő is szokta éreztetni hogy anyura semmi szükség. Pedig anyu rengeteget segített nekünk, segített lakást vásárolni, a kicsi cuccaiban, sőt amikor szültem csak ő volt velem otthon két hétig. Mégis ez a hála hogy hát ő nem vigyázhat rá. Soha semmi okot nem adott erre, a kislányom is elvan vele szereti ha jön. Mit szoltok ehhez? Kezdem nagyon sajnálni anyut is hogy állandóan nemet kell mondjak, hiszen ő is a mamája. Anyunak nem mondtam sose hogy gond van.
ápr. 14. 20:08
1 2 3 4
 31/31 anonim ***** válasza:
100%

Azért nem képes mást tenni a kérdező, mert a férje nárcisztikus, az ilyen emberek pedig brutális agymosást tudnak művelni másokkal. Az alkalmazkodó, konfliktuskerülő emberek könnyen bele tudnak esni a csapdájukba, amiből aztán egyedül nagyon nehéz kikecmeregni, mert az önértékelésük egyenlő lesz a nullával. Elhiszik, hogy ez a jó, pedig egyáltalán nem jó kapcsolat az, ahol folyton félni kell, ha a másiknak mondasz valamit.


Nagyon tudom ajánlani EvaVinter csatornáját a youtube-on, jól összefoglalja a nárcisztikus emberek működési mechanizmusát, és segít megérteni miért vagy ebben a helyzetben jelenleg, és mit tudsz tenni ellene. Nagyon alá tudják vágni a másik ember önbecsülését, ami nálad odáig fajult, hogy a saját anyukádért sem mersz vitába szállni, holott te is tudod, hogy anyukád semmi rosszat nem tett.


Sajnos a férjed sosem fog megváltozni. Ha ennek ellenére vele maradsz, akkor készülj fel arra, hogy a gyereketeket is tönkre teszi majd, és tele lesz mindenféle lelki sérüléssel, mire felnő.

ápr. 15. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!