Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Ezek az anyukák nem szeretik...

Ezek az anyukák nem szeretik a gyerekeiket?

Figyelt kérdés

Sok kismama van most a környezetemben és azt figyeltem meg, hogy elég sokan érdekesen állnak a terhességhez. Van, aki simán cigizik tovább, hiába tudja, hogy babát vár. 3 ilyet is ismerek, ebből ketten heetset szívnak, mert azt hiszik az nem ártalmas, de van egy, aki meg rendes töltött cigit. Ami ennél is durvább, hogy olyat is ismerek, akinek rossz lett nagyon a cukorterhelése, erre valamelyiknap fagyizni hívtak (barátom kollégája az apuka), és sima cukros fagyit evett a terhes csaj, ráadásul 3 gömböt, aztán még limonádézott is. Kérdeztem, hogy a cukor miatt nincs neki diéta? Mire a válasz, hogy hát olyan 90%ban tartja. Aha, sehogy sem tartja. Nekem nincs gyerekem, de nővérem is cukros volt unokahúgommal, nagyon szigorúan kellett tartania a diétát, és még így is féltünk, nehogy baja legyen a kicsinek (nagy volt a súlya).

Felmerült bennem a kérdés, hogy ezek a lányok nem szeretik a babájukat vagy csak ennyire gyengék? Mert, aki nem képes figyelni magára ebben a kevés időben az szerintem elég önző, és túlzottan nem érdekelheti a saját gyereke. Közben ezek közül kettőt aránylag közelről ismerek, az egyik heetses kismamát meg a cukrosat, és mindketten ódákat zengenek a születendő gyerekükről, de közben leszarják az egészségüket?

Különösképpen nem tartozik rám a dolog, de ha nem is szép dolog én nagyon elítélem őket. Kiváncsi lennék másnak mi a véleményetek, aki így nem foglalkozik a magzatával az érezhet iránta igazi szeretet?


ápr. 29. 12:23
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:

#20

Sanszos, mivel nekem is az volt az első, ami eszembe jutott.

De mint írtam, még a szülinapos kérdést sem zárom ki, mint összefüggés...

ápr. 29. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 A kérdező kommentje:

Nagy összeesküvés-elmélet gyártók vagytok :D

Jó nektek, hogy a környezetetekben nincsenek ilyen nem törődöm kismamák, és azt hiszitek csak ez a két vagy nem tudom hány ilyen anyuka létezik, akik ide írogatnak. A szülinapos kérdést láttam, nem teljesen értem mi alapján kötitek az én kérdésemhez, de mindegy is, a másik kérdést nem is olvastam.

ápr. 29. 19:35
 23/23 anonim ***** válasza:
100%

22, biztos vannak, de eszembe sincs a Julikaval foglalkozni, meg kibeszélni, hogy éppen cigizik, meg nem dietazik.

Sőt, egy csomó ismerősöm terhes volt az utóbbi időben és képzeld nem mentem oda hozzájuk, hogy amúgy neked mekkora a cukrod?tartod a dietat?

Magánügye, nekem semmi közöm hozzá

ápr. 30. 06:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!