Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mekkora az ideális korkülönbsé...

Mekkora az ideális korkülönbség,ha?

Figyelt kérdés
Hogy az anya idegei se készüljenek ki. Mondjuk az első baba nagyon többemberes volt. Segítség nincs, a házastársak egymásra számíthatnak,de a férfi egész nap dolgozik. De azért az sem lenne jó,ha túl nagy lenne a korkülönbség és szinte két egyke nőne fel.
ápr. 29. 21:36
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
5 év van köztük majdnem. Nagyon szereti a nagy, jó tesó, bár egyelőre a kicsi sem garázda még. Viszont másodjára is megnyertük a többemberest. A nagy valószínűleg sni lesz, mert bár rettentően, néha túlságosan is okos, hamar beszélt, hamar lett szobatiszta, annyira impulzív, olyanokat robban, hogy még ennyi év után is meglep. Ha lesz harmadik, ott kisebb lesz a korkülönbség, mert már közelebb vagyok a 35-höz mint szeretném, nem igazán érek rá.
ápr. 30. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
100%
Hasonló helyzetben vagyunk, ha lesz második akkor 3-4 év korkülönbséggel. Szerintem könnyebb ha már a nagyobb ovis.
ápr. 30. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
44%

Fizikailag jobb a nagy korkülönbség, mikor a nagyobbik már viszonylag önálló.

Mentálisan viszont mindenhogy borzalmasan nehéz, nálunk a legkisebb és a legnagyobb között 11 év van és borzalmasak, a 14 éves lányom sportot űz abból, hogy a 3 éves öccsét szekálja, bosszantsa, egész nap megy a visítás és verekedés.

Tök szuper. Azért nem erre számítottam, hogy őszinte legyek.

ápr. 30. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Két bátyám között 3 év különbség van, én és a húgom között 6 és mi sokkal jobban kijöttünk, mint ők. Inkább személyiségfüggő. Szerintem 2 és 7 év között van valahol, ami még ideális, teljesen egyénileg, ki mikor van rá kész.
ápr. 30. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
9%
Nem kötelező 2 gyereket vállalni, én is egyke voltam és szerettem az lenni. Ha már ilyen kérdéseid vannak, akkor valószínűleg nem kéne második gyerek. Lehet az első sem volt jó ötlet.
ápr. 30. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!