Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Milyen érdekes változás...

Milyen érdekes változás történt a szervezetedben, mióta szültél?

Figyelt kérdés
nekem ekcémás lett a bőröm.((
2010. dec. 9. 13:30
1 2 3 4
 11/40 anonim ***** válasza:
88%
hát megint terhes lettem :).....
2010. dec. 9. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/40 anonim ***** válasza:
100%
Ha a gyerekkel elmegyek valahova sokszor kiver a víz. Komolyra fordítva a szót, mióta szültem úgy izzadok mint a ló, és ami a legrosszabb az illata sem kellemes, annak ellenére hogy már kipróbáltam számos izzadásgátlót, epilálok, naponta többször mosakszom. Pedig már régóta nem szoptatok, úgyhogy a hormonoktól sem lehet. De hallottam ilyen sűrűn előfordul másoknál is.
2010. dec. 9. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/40 anonim ***** válasza:
utolsó,ez vicces volt :)
2010. dec. 9. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/40 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is a fázósságom szűnt meg :) Régebben tisztán emlékszem egy 21-22 fokos lakásban majd megfagytam, most meg szinte melegem is van.

Egyébként kijött az epekövem, durvább lett az allergiám.

Ja és lefogytam ugyan de tiszta csík a hasam...

2010. dec. 9. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/40 anonim ***** válasza:
100%
Kevesebbet vagyok beteg, állva a villamoson is el tudnék aludni trombataszó mellett, elmúlt a korábban havonta kiújuló húgyhólyag gyulladásom, feleannyi lett a hajam, de főleg: bármi meghatón (akár egy idétlen reklám, gyerekrajzfilm) elbőgném magam.
2010. dec. 9. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/40 anonim ***** válasza:
100%
Terhesség előtt rengeteg gyomorsavam volt, ami természetesen terhesen még több lett, szülés óta viszont teljesen rendbejött :) A mellem nem változott semmit, pedig 35 évesen szültem. Viszont én is sokáig nagyon izzadtam és ez eléggé kellemetlen volt.
2010. dec. 9. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/40 anonim ***** válasza:
100%
Engem is kiver a víz,mint az egyik válaszolót.Hiába vágom magam puccba,ahogy elindulok,folyik a víz a hajamból és büdös vagyok.De én még szoptatok.10kilót híztam szölés után,ami nem akar mozdulni.Tuti a hormonk miatt van.Ja és ha kisbabát látok vagy kisgyereket akivel nem szépen beszélnek elsírom magam.A multkor a TESCO-ban egy 2éves forma kisfiú sirdogált,az anyukája ugy ráüvöltött,szerintem kint is hallották.Hazáig nem tértem magamhoz.Érzékeny lettem gyerekekre.
2010. dec. 9. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/40 anonim ***** válasza:
100%
Utolsó vagyok,szemüveget kell használnom.
2010. dec. 9. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/40 anonim ***** válasza:
100%

Még mindig hullik a hajam, gyengébbek az idegeim és túlsúly.


Két éves kislány anyukája

2010. dec. 9. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/40 anonim ***** válasza:
100%

Gyorsabban nő és erősebb lett a szőröm, hetente kell epilálnom a lábamat. A hajam bezzeg épp az ellenkezője, nagyon hullik.

Kedves kérdező, nekem is van ilyen száraz folt a kezemen, szerintem attól, hogy sokkal többet nyúlkálok vízbe, mosogatószerbe, vegyszerekbe stb. mint régen. Az nagyon fáj, amikor kireped:(

2010. dec. 9. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!