Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Milyen érdekes változás...

Milyen érdekes változás történt a szervezetedben, mióta szültél?

Figyelt kérdés
nekem ekcémás lett a bőröm.((
2010. dec. 9. 13:30
1 2 3 4
 21/40 anonim ***** válasza:

Ja, és narancsbőrös lett a combom, bár lehet, hogy ez nem a szüléssel, hanem plusz kilókkal van összefüggésben.

utolsó voltam.

2010. dec. 9. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/40 ibagla válasza:
100%
Az ujjamon nekem is lett egy ekcémás 2 cm-es csíkom, amit a jegygyűrű még jobban kihoz! Erősebben menstruálok, a hajam kicsit nekem is erősebb lett, de a körmeim gyengébbek! Nekem is nagyon ronda csalánkiütésem lett a terhesség végére, ettől a szülés után teljesen lehámlott a bőröm, majd 2 héttel később újra előjött, a 6. hét környékén múlt el magától, hiába mentem bőrgyógyászhoz, semmit sem tudott tenni!Most tudtam meg, hogy útban van a 3. csöppség, az előzők ikrek lettek, kíváncsi vagyok" erre" az állapotra!
2010. dec. 9. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/40 ibagla válasza:
100%
jaj, majd el felejtettem, olyan helyen is szőrösödöm, ahol eddig nem!
2010. dec. 9. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/40 anonim ***** válasza:
a térdem, reumás lett vagy ilyesmi. sokkal jobb kedélyű lettem, nem vagyok annyit mogorva.
2010. dec. 9. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/40 anonim ***** válasza:
Nekem a szülés után fél évig hetente benőtt több ujjamon a köröm, a kezemen volt, hogy 10 ujjamból nyolcon. Szerencsére úgy néz ki, ezen túlvagyok, mint ahogy az is elmúlt, hogy szülés óta nyolcszor nőtt árpa valamelyik szememre, pedig korábban sosem volt. Nekem is van 12 kiló túlsúlyom, ami a szoptatás miatt nem mozdul, pedig úgy étkezem, mint a cukrosok, a mellem meg kb kétszer akkora, mint volt. Viszont a hajam nem hullott ki, rengeteget nőtt, ennek viszont nagyon örülök.
2010. dec. 9. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/40 anonim ***** válasza:

Tele lett a bőröm barna, halvány foltokkal, anyajegyszerű valamikkel. Voltam bőrgyógyásznál, azt mondta a terhesség és szülés okozhatta, mert nem vagyok napozós-szoláriumos.

Terhesség alatt olyannyira nem hullott a hajam, hogy 3 hajszál a fésűben már durva volt. Most meg vennem kellett Bánfi sampont és balzsamot, mert olyan szintem hullik, hogy aggódom.


A kolléganőm szőke volt mindig és terhesség után elkezdett barnulni a haja. A 3. gyerek után teljesen barna a haja.

2010. dec. 9. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/40 A kérdező kommentje:
Bocsi, de a terhesség alatt a hormonális változásoktól nem hullik a nők haja, szülés után szintén emiatt kezd hullani.
2010. dec. 9. 23:25
 28/40 anonim ***** válasza:
Ritkább lett a hajam gyengébb a gyomrom és idegileg kivagyok. Állandóan csak aggódok a gyerek miatt.
2010. dec. 22. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/40 anonim ***** válasza:

nekem terhesség alatt nőt egy számot a lábam,

terhesség után a lábamon totál máshogy nő a köröm, már hozzászoktam, de ha nem vigyázok, benőtt volna, szóval nagyobb odafigyelést kiván a lábkörömvágás. :-S

a hajam hullott a gyerek fél éves koráig, szerencsére abbaamaradt.

nagyon izzadok én is.

szülés ótá hullámos a hajam :-S

2010. dec. 22. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/40 anonim ***** válasza:
5 hete szültem és 5,5kg-ot fogytam edig aminek nagyon örülök.
2010. dec. 22. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!