Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Milyen érdekes változás...

Milyen érdekes változás történt a szervezetedben, mióta szültél?

Figyelt kérdés
nekem ekcémás lett a bőröm.((
2010. dec. 9. 13:30
1 2 3 4
 31/40 anonim ***** válasza:
100%

Sokat híztam, zebracsíkos lett a hasam, nem tudok háton aludni, mert beáll a derekam és lőttek a napomnak, tele lettem apró anyajegyekkel, idegesebb, érzékenyebb vagyok, és kezd belőlem előjönni a házisárkány is néha :)

Amúgy minden oké :)

DE TÉNYLEG!

Imádom a fiam, a férjem, és boldog vagyok nagyon!!!!

2 éves anyukája

2010. dec. 22. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/40 anonim ***** válasza:
ja igen, az lemaradt, hogy nekem is nőtt a lábam egy fél számot, illetve még mindig hullik a hajam...
2010. dec. 22. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/40 anonim ***** válasza:
100%

1 éve szültem, de nekem is hullik még mindig a hajam, és csíkos lett a hasam:(

De a legdurvább, hogy a szög egyenes hajam már a terhesség alatt göndörödött, szülés után meg tiszta vicc, de rendesen csigába göndörödik.

2010. dec. 22. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/40 anonim ***** válasza:
100%

érdekes változás? hát...

szülés utáni depresszió, hajhullás, bőrszárazság, jönnek fel rám a kilók, terhesen is soványabb voltam, mint most...

rengeteget fáj a fejem, csúnya lett az arcbőröm, begyulladt a császár helye... hüvelygyulladás, hólyaggyulladás...

2010. dec. 22. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/40 anonim ***** válasza:

Szetnyilt a gatseben es igy kisse fura lettem odalent,de mar megszoktam nem zavar,ferjem nem is vette eszre.

Pozitivum,sokkal energikusabb vagyok mint elotte,sokkal haziasabb,sovanyabb vagyok mint terheseg elott.

2010. dec. 22. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/40 anonim ***** válasza:
100%

Terhességem alatt nem volt vészes a hízásom, a derekamon volt néhány csík, nagyon örültem is. Igen ám, de miután megszültem, kiderült, hogy a zebra kutya füle hozzám képest, olyan lett a hasam, hogy előtte miért nem látszott, nem értem.

A másik, hogy a hormonváltozások miatt a pajzsmirigyem beadta a kulcsot, alul-működő lett, ami nagyon sok klassz dolgot hozott magával, az iszonyatos hajhullást, nulla étvágy melletti hízást, fáradékonyságot, stb..

Hogy valami jót is írjak, korábban mensi alatt iszonyatosan szenvedtem a hasgörcsöktől, na ez teljesen megszűnk, észre sem veszem, ha mensizek.

2010. dec. 22. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/40 anonim ***** válasza:
100%

Pozitívumok: szép dús lett a hajam, kevesebb pattanásom van, sokkal kitartóbb vagyok, megszerettem a sportolást.

Negatívumok: narancsbőr, striák, lógó mell, erős menstruáció, gyakori fejfájás és minden hülyeségen meghatódom, amiben gyerekek vannak, még az idióta reklámokon is :)

2010. dec. 22. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/40 anonim ***** válasza:
100%

1. 39 helyett 40-es lett a lábam :(

2. Állandósodtak a szememben a vérerek és alatta a táskák

3. Hát ez most furcsa lesz, de végbélig repedtem szülésnél, és azóta feszít (1,5 éve), közvetlenül a produktum kijövetele előtt (bocs).

4. Szülés előtt 2-3 évente egyszer voltam beteg, most évente 2x-3x :(

5. Viszooont: nem sok szabad percem van, de nem ájulok be este az ágyba, mint amikor még dolgoztam :) Bár ez nem a szervezetemben lezajlott változás :)

6. Az idegeim is vékonyodtak :D

2010. dec. 22. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/40 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Én kövérebb lettem. Jobban nő a szőröm, nagyobb lett a lábam fél számmal (így a 39-es kicsi, a 40-es nagy). A pajzsmirígy betegségem sokat romlott, nehezebben kezelhető.

Több lett az anyajegyem, és olyan anyucis kinézetem lett.

Hisztisebb vagyok mint régen, és érzékenyebb is.


Gazdagabb lettem egy leírhatatlanul gyönyörű érzelemmel, amit úgy hívnak, hogy anyai szeretet.

2010. dec. 22. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/40 anonim ***** válasza:
Hullik a hajam. Szerencsére nem olyan brutális, és még mindig nagyon sok van belőle :) Más nem nagyon történt.
2010. dec. 23. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!