Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Milyen jogai vannak egy...

Milyen jogai vannak egy enyhén fogyatékos 16 éves fiatal embernek? Házasodhatok-e, lehet-e szexuális életem? Kérem irjanak nekem erröl.

Figyelt kérdés
2010. dec. 11. 09:59
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

Azok alapján amit és ahogy írtál, borzasztó messze vagy a hülyétől.

Jogod van a saját ágyhoz, nem normális, hogy az anyukáddal alszol. Igenis, állj a sarkadra, és mondd meg anyukádnak, hogy neked KELL a külön ágy, különben a földön alszol. :))) Sok sikert.

2010. dec. 11. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm. Megprálok valamit tenni. És ha nem sikerül mit tehetek kihez fordulhatok.
2010. dec. 11. 18:50
 13/14 anonim ***** válasza:

Ahogy előttem is írták, ez a betegséged nagyon messze áll a hülyéktől. Tudod a hülyék nem jutnak el a Gimiig, és te nem vagy hülye!

Valahogy próbálj beszélni anyukáddal, nem szabadna hogy ennyire a magáénak érezzen.

Azt sajna nem tudom hogy ha mégsem jársz sikerrel, hova tudnál fordulni segítségért.

Remélem tudsz hatni anyukádra.

Sok Sikert!

2010. dec. 12. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim válasza:
Én azt tudnám tanácsolni, hogy a legközelebbi gyermekjóléti szolgálatot próbáld meg felkeresni, ha nincs változás. Elméletileg ők kötelezhetik a szülőt a változtatásra, mivel ez tényleg nem normális dolog. Biztosra veszem, hogy ha máshogy nem is, de ezzel a módszerrel sikerül valamilyen eredményt elérned...
2010. dec. 27. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!