Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Milyen rossz élményetek volt...

Milyen rossz élményetek volt az egészségüggyel kapcsolatban, a terhesség alatt vagy a szülésnél?

Figyelt kérdés

A kisfiam koraszülött lett 32. hétre született placenta leválás miatt.

Hazafele tartottunk és gondoltam beszaladok a boltba.Amikor kiszálltam az autóból éreztem valami melegséget, azt hittem bepisiltem majd amikor magam alá néztem hatalmas vértócsát láttam.Nagyon megijedtünk, mondtam páromnak ne vigyen a kórházig, csak a szomszéd városba lévő misszióba, nehogy a nagy sietségben idegeskedésben karambolozzunk és még nagyobb baj legyen.

Először én nem is mentem be, csak a párom a recepcióra hogy kint vagyok a kocsiban, ez a szitu megnéznek-e itt vagy menyünk kórházba.A hölgy mondta hogy azonnal menyek be, szól a doktor úrnak, nem is kell a betegfelvétellel bajlódnunk.Erre amikor bementem, bekopogtam a rendelőbe mondtam hogy ki vagyok, közölte az asszisztens hölgy hogy jól van várjak a soromra.Mondanom sem kell hogy bepipultam.Majd 20 perc után behívott a doktor úr, és olyan 10 perc vizsgálat után megalapította hogy ő nem tudja mi a bajom hív egy mentőt.A mentő még félóra volt mire értem jött, majd a lehető leglassabb útvonalon bevittek a kórházba.A párom 10 perccel előbb ért be, mint én a szirénázó mentővel.

Én ez idő alatt végig véreztem, majd az altatás előtti utolsó emlékem az hogy ráordított a nővérkére a doki, hogy hagyjon engem a papírok aláírásával mert meghalunk mind a ketten.

Szerencsére azt leszámítva hogy soha többé nem lehet még egy gyermekem, jól vagyunk mind a ketten.


Bocsánat hogy ilyen hosszú lett, de eddig azt hittem hogy ilyen csak velem történt, de ma olvastam itt egy hasonló történetet, ezért érdekelne hogy milyen rossz élményeitek voltak.


2011. febr. 2. 20:20
1 2 3
 21/22 A kérdező kommentje:

Nem az a lényeg hogy kit mekkora sérelem ér és miért, hanem hogy egyáltalán ér, függetlenül attól hogy élet múlhat a dolgon vagy "csak" rosszul esik.

Elhiszem hogy az orvosok meg a nővérek is csak emberek, meg lehet nekik is rossz napjuk, de én úgy gondolom ez nem mentség.Még egy bolti eladótól sem elviselhető, de egy egészségügyistől meg pláne nem.

Szerintem szégyen hogy ilyeneket kell elviselnünk, amiket leírtatok.


utolsótól kérdezem, hogy kiderült hogy miért görcsöltél annyira? Nagy volt a baj? Ugye most már jól vagytok?

2011. febr. 3. 18:41
 22/22 anonim ***** válasza:

Utolsó vagyok


Nem derült ki miért görcsöltem, de elmentem másik dokihoz. Addigra már nem volt görcsöm. (a 9.héten már kinyílt a méhszáj 1110re amúgy)

És köszi, igen már jól vagyunk, a 42.héten indítani kellett a kisfiamat, és most lesz 14 hónapos nemsokára:)

2011. febr. 3. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!