Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Menyi idős kapcsolatra vállalt...

Menyi idős kapcsolatra vállaltatok kisbabát?

Figyelt kérdés

Mostanában mindenki babázik és csak pislogunk mert mintha úgy emlékeznénk nem rég jöttek össze és már nagy a pocak....

Látjuk a közösségi oldalak jóvoltából hogy fél éves kapcsolat után esett teherbe 2 hónapos kapcsolatra jött a baba....nem mintha elítélném,természetesen mindenkinek szíve joga akkor vállalni babát amikor akar csak úgy érdekel nektek mi a véleményetek erről?Szerintetek mikor ideális egy kapcsolatban babázni?1 év után?3 év után?Esetleg még később?Mennyiben változott az évek száma miatt esetleg a kapcsolatotok a baba érkezésével?Még erősebb lett?Vagy épp kicsit labilisabb?

Köszönöm a válaszokat!


2011. júl. 2. 16:31
1 2 3 4 5
 31/47 anonim ***** válasza:
3 évig együtt éltünk,összeházasodtunk,és rá 2 év múlva babáztunk.Nekünk kiteljesedett és még stabilabb lett a kapcsolatunk.De már az elején is éreztük hogy megtaláltuk egymás személyében az igazit,ha véletlenül becsúszott volna egy baba,nem lett volna kérdés hogy most mi legyen?Bár ügyeltünk rá hogy ne legyen)csak mert akkor még a feltételek hiánya miatt nehezebb lett volna.Azt nem tudom kinek mikor ideális,de az biztos nálunk ideálisan sikerült,és érettek is voltunk a család-alapítás részére(31 Én,32 Ő)egy 3 éves és egy 8 hónapos fiúk boldog szülei vagyunk
2011. júl. 8. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/47 anonim ***** válasza:
5 éve vagyunk együtt a férjemmel és már van 2 gyerekünk( 4 éves és 1 éves).Mi első perctől kezdve tudtuk, hogy együtt akarunk maradni, annyira jó volt minden és a gyerekekkel ez még csak fokozódott.Mi nagyon egymásra találtunk, ezért is jött már a 6.hónapban a baba:))
2011. júl. 8. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/47 anonim ***** válasza:

2,5 éve ismertük egymást. Igaz, mi nem lacafacáztunk, 5 hónap után házasodtunk.

De ilyen céllal kerestünk párt, és tapasztaltak lévén (35 évesen, pár hülyével a hátunk mögött), ennyi idő után levágtuk, hogy ha egymásnak nem vagyunk jók, akkor nekünk senki nem lesz jó.

Úgyhogy elköteleztük magunkat, és eldöntöttük, hogy felelősséget vállalunk egymásért, a házasságért, és csakazértis szeretni fogjuk egymást.

2011. júl. 8. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/47 anonim ***** válasza:
11 éve vagyunk együtt, 2 éve házasok, és most várjuk a trónörököst, dec. vége-jan. elejére.
2011. júl. 8. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/47 anonim ***** válasza:
4 hónapja voltunk együtt,amikor eldöntöttük jöhet a baba. Háááát,mostmár nem vagyok 2000%ig biztos benne hogy jó döntés volt. :-(
2011. júl. 8. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/47 anonim ***** válasza:
Mi 3 éve vagyunk együtt és 2 éve élünk egy lakásban. Most 10 hetes kismami vagyok. :)
2011. júl. 8. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/47 anonim ***** válasza:
Mi novemberben leszünk 5 évesek, összeházasodtunk, van egy 14 hónapos kisfiunk.és ha minden igaz, várjuk a kistestvért. Mi sem vagyunk 20 évesek, így hosszú éveket nem vártunk, de tény, hogy néhány hónap alatt nem lehet tökéletesen kiismerni egymást. max.vakon bízhatunk. Vagy bejön, vagy nem. Ez a szerelem. De nekem nemcsak szerelem kellett, hanem ki kellett valamennyire ismernem a férjem.Attól függetlenül hogy rögtön tudtam, Ő lesz az... Aztán persze 20 év múlva mondhatja, hogy "agyő, jobbra el..."
2011. júl. 8. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/47 anonim ***** válasza:

10 év :)

Szerintem legalább 2 év kell ahhoz hogy megismerj egy embert, tervezetten ennél fiatalabb kapcsolatba nem szülnék.

2011. júl. 8. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/47 anonim ***** válasza:
Mi 2007 augusztusában jöttünk össze, 2007 októberében költöztünk össze, 2008 márciusában estem teherbe. Nem vagyunk összeházasodva, egyetlen kislányunk van és egyenlőre jó így ez, a kapcsolatunk változó, de megvagyunk egymás mellett.30 felé közeledő pár
2011. júl. 9. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/47 anonim ***** válasza:
Szintén 10 év után gondoltam azt, hogy mostmár semelyikük nem fog ebből a kapcsOlatból kihátrálni nagy hirtelen. 2,5 éves a fiunk. Nem házasodtunk össze.
2011. júl. 9. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!