Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Menyi idős kapcsolatra vállalt...

Menyi idős kapcsolatra vállaltatok kisbabát?

Figyelt kérdés

Mostanában mindenki babázik és csak pislogunk mert mintha úgy emlékeznénk nem rég jöttek össze és már nagy a pocak....

Látjuk a közösségi oldalak jóvoltából hogy fél éves kapcsolat után esett teherbe 2 hónapos kapcsolatra jött a baba....nem mintha elítélném,természetesen mindenkinek szíve joga akkor vállalni babát amikor akar csak úgy érdekel nektek mi a véleményetek erről?Szerintetek mikor ideális egy kapcsolatban babázni?1 év után?3 év után?Esetleg még később?Mennyiben változott az évek száma miatt esetleg a kapcsolatotok a baba érkezésével?Még erősebb lett?Vagy épp kicsit labilisabb?

Köszönöm a válaszokat!


2011. júl. 2. 16:31
1 2 3 4 5
 41/47 anonim ***** válasza:
Mi 2005-ben jöttünk össze a párommal. Most áprilisban lett volna az esküvönk, amit elhalasztottunk, mert előtte egy héttel a 22-23 hetes kisbabám megszületett és a menybe költözött. Túl sokat vártunk a gyerekvállalással. De a feltételeket meg szerettük volna teremteni mire jön. Hát a feltételek megvoltak, de ő valamiért nem így gondolhatta. Aki nem tervezi vagy nem akarja, annak összejön könnyen. Ki nem vigyáz magára a terhesség alatt annk semmi gondja nincsen. Mi vigyáztunk. Veszélyeztetett voltam, végig feküdtem és mégse maradt meg :(. A kapcsolatunk ez a trauma után erősebb lett, de nem számít, mert nem hozza a kislányunkat vissza. Azóta megváltozott az életfelfogásunk is. Én azt tudom mondani, hogy mai fejjel: már két év után siomán bevállalhattuk volna, mert a kapcsolatunk olyan volt.
2011. júl. 9. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/47 anonim ***** válasza:
1 év és 3 hónap ismeretség után lettem terhes de akkor már nagyban szerveztük az esküvőt is csak picit hamarabb érkezett. 4 hónapos terhesen mentem férjhez.
2011. júl. 9. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/47 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszokat!:)


ma 09:26!Őszintén sajnálom!:( Borzasztó lehet ezt megélni!De az a jó hogy ott a párod melletted aki támogat!

2011. júl. 9. 12:52
 44/47 anonim ***** válasza:
4 éve vagyunk együtt,van 2 gyermek( 3éves,2 éves)
2011. júl. 9. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/47 anonim ***** válasza:
Mi 3 hónapos kapcsolatba, de csak a 4. hónapban fogant meg a kislányunk. Természetesen tervezett volt, tudtuk egymásról, hogy nekünk együtt kell leélnünk az életünket. Tavaly házasodtunk. 10 hónapos a picilány:) Nagyon jól döntöttem, férjem nem változott semmit negatív irányba, mindenkinek ilyen jó kapcsolatot kívánok!:)
2011. júl. 9. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/47 anonim ***** válasza:
21 éve vagyunk együtt, én 36, a férjem 37 éves lesz nemsokára. Az első gyerek házasságkötésünk után 4 évvel született. Házasságkötés előtt 6 évig jártunk együtt. Szóval megismerkedésünk után 10 évvel jött az első gyerek, rá 3 éve a második, aztán 5 év múlva a harmadik.
2011. júl. 9. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/47 anonim ***** válasza:
100%

Szia Nekem válaszoltál: "Már annyian válaszoltak, de meglepődtem hogy a mi esetünkhöz hasonlót kevesen írtak, gondoltam ellenpéldaként leírom".


A válasz megírásának időpontja: 07-06 00:53


Lehet hogy már nem olvasod, de azért leírom mert jólesett hogy a válaszodban a véleményedet próbáltad nem bántóan megírni és a teljes képhez ezek hozzátartoznak:

-A férjem már kb fél éve a cégemben dolgozott így elég jól megismertük egymást.(most főleg ő viszi).

-Nagyon vágyott gyerekre ez is volt az egyik ék a korábbi kapcsolaton.

-Elég jó emberismerőnek tartom magam 30 alatti korosztályban, a munkám miatt rengeteg emberrel dolgoztam több rétegből és már hamar ráérzek ha valaki felelőtlen, nem egyenes jellem...

2011. aug. 1. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!