Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Menyi idős kapcsolatra vállalt...

Menyi idős kapcsolatra vállaltatok kisbabát?

Figyelt kérdés

Mostanában mindenki babázik és csak pislogunk mert mintha úgy emlékeznénk nem rég jöttek össze és már nagy a pocak....

Látjuk a közösségi oldalak jóvoltából hogy fél éves kapcsolat után esett teherbe 2 hónapos kapcsolatra jött a baba....nem mintha elítélném,természetesen mindenkinek szíve joga akkor vállalni babát amikor akar csak úgy érdekel nektek mi a véleményetek erről?Szerintetek mikor ideális egy kapcsolatban babázni?1 év után?3 év után?Esetleg még később?Mennyiben változott az évek száma miatt esetleg a kapcsolatotok a baba érkezésével?Még erősebb lett?Vagy épp kicsit labilisabb?

Köszönöm a válaszokat!


2011. júl. 2. 16:31
1 2 3 4 5
 11/47 anonim ***** válasza:
7 éve voltunk együtt, amikor be mertük vállalni anyagi okok miatt főleg. Családi házba költöztünk, és előtte még tanultunk. Nekünk ez így felelt meg.
2011. júl. 2. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/47 anonim ***** válasza:
Picit több, mint egy éve voltunk együtt, hat hónap együtt élés után fogant meg a baba. Most a másodikat várjuk.
2011. júl. 2. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/47 anonim ***** válasza:
Szerintem ez kapcsolat függő. A volt kapcsolatomban 6,5 év után sem mertem volna bevállalni, pedig minden háttér megvolt hozzá. A férjemtől 3év után született az első, és most jön a második. 5 éve vagyunk együtt. A kapcsolatunkat még szorosabbra zárták a babák. Mind a ketten az első perctől tudtuk, hogy gyerekeket szeretnénk, amint lehet.
2011. júl. 2. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/47 anonim ***** válasza:
1991 óta vagyunk együtt, a fiunk 2000-ben, a lányunk 2009-ben született.
2011. júl. 2. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/47 anonim ***** válasza:
44%

előző

a mai napig nem vagyunk házasok

2011. júl. 2. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/47 anonim ***** válasza:
14 éve vagyunk együtt 6 éve vagyunk házasok és 1 éves a babánk.
2011. júl. 2. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/47 anonim ***** válasza:

Fél év járás után összeházasodtunk (de az első héttől együtt laktunk), megbeszéltük, hogy esküvő után jöhet a baba, jött is, most leszünk együtt még csak 4 éve, de már 2 gyerekünk van. Nagyon boldogok vagyunk együtt!!!


Előtte voltak több éves kapcsolataim is (férjemnek is), hála mindennek, hogy nem tőlük lett gyerekem.

Nem az számít, hogy hány éve vagytok együtt, hanem hogy mennyire működik jól a dolog, és az sem mindegy, hogy hány éves az ember fia-lánya.

Mi 27-28 évesek voltunk, mikor összeházasodtunk, nyilván 18 évesen nem házasodtam volna fél év járás után.

2011. júl. 2. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/47 anonim ***** válasza:
1 éve jártunk mikor terhes lettem,18 hónapja mikor összeházasodtunk,gyerek nélkül is tervben volt,igaz a baba 1-2 évvel korábban jött mint ahogy terveztük,de oda vagyunk érte,10hónapja együtt laktunk mire megszületett a kisfiunk,aki most 2 hónapos,szeretjük egymást nagyon és együtt küzdünk meg a hétköznapokkal,és tanulunk bele a szülői szerepbe,szerintem erősebb lett
2011. júl. 2. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/47 anonim ***** válasza:
72%
9 hónapja vagyunk együtt, 2 hónapja vagyunk házasok, és most vagyok 5 hónapos terhes. Nem a baba miatt házasodtunk össze. Emberek 13,14 év házasság után elválnak 1,2 vagy több gyerekkel,ez mindig benne van a pakliban.
2011. júl. 2. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/47 anonim ***** válasza:

kb 2-3 honap ismeretseg utan el keztunk randizni 3 honapig talakozgattunk amikor osszejottunk es akkor azonnal ossze is koltoztunk.ra 7 honapra megkerte a kezemet.

Kicsit tobb mint 2 evvel kesobb volt az eskuvonk es 9 honapra teherbe is estem.

16 honapos mult a lanyunk

2011. júl. 2. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!