Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Kövér gyerekek szülei! Miért...

Kövér gyerekek szülei! Miért örültök annyira annak, hogy a gyerek "jól eszik"?

Figyelt kérdés

Nagyobb gyerekekre gondolok, kisiskolásokra, kamaszokra. Miért nem figyeltek arra, hogy elhízik? Miért nem veszitek el tőle a haramadik zsemlét, a második tányér kaját? Miért vesztek neki chipset, üdítőt?

Kövér, önbizalomhiányos, személyiségzavaros tinik és fiatal felnőttek lesznek belőlük, akik koplalással próbálnak lefogyni, aztán még többet híznak vissza.

Miért nem látjátok, hogy nem az a szeretet, hogy etetitek, és ha igazán jót akartok nekik, akkor nem veszitek meg a nasit, a mekis kaját (hiába szereti!) és nem főztök egészségtelen, hízlaló kajákat akkor sem, ha szereti?

Engem TÖMTEK kiskoromban, emlékszem rá.


2011. aug. 16. 09:39
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:
Engem is tömtek. Kiabáltak velem ha nem ettem, vagy nem eleget. 15éves korom óta kínlódok is a súlyommal. Nem sok, de egy 5kg mindig van rajtam feleslegben. Az oka szerintem, hogy anyu anno volt, hogy éhezett. Ha mondok neki valamit, hogy fáradt vagyok, fáj a lábam, nem látok jól, hullik a hajam... tényleg mindegy mit, egyböl azt mondja, hogy mert nem eszek rendesen.
2011. szept. 5. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 A kérdező kommentje:
Sajnálom...
2011. szept. 6. 10:00
 23/23 Miron Kilian ***** válasza:
33%
Há' megeszi a maradékot !
2015. dec. 26. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!