Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Magánúton való nyílt örökbefog...

Magánúton való nyílt örökbefogadásnál hány forduló van és hány napig gondolhatja meg magát az anya?

Figyelt kérdés
Nekünk azt mondták, hogy először ideiglenes kihelyezés van, amikor mindketten aláírunk (anya és mi), utána gyámságba való kihelyezés (mindketten aláírjuk: anya és mi) és még van 30 napja meggondolni magát. Nem értem miért ilyen bonyolult. Alapítványoknál lemond az örökbefogadók javára és kész. Mit csinálok, ha most lelép és nem írj a alá a 2. fordulót???
2011. aug. 29. 13:02
1 2 3 4 5
 31/41 anonim ***** válasza:
Általában sikeresek az örökbefogadások,persze nagyon ritkán előfordulhatnak ilyen sajnálatos esetek is amiről itt olvashattunk.
2011. aug. 29. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/41 A kérdező kommentje:
a 10 éves picivel mi lett végül? hol van most?
2011. aug. 29. 15:33
 33/41 anonim ***** válasza:

Vajon egy 10 évest hogy tudott úgy befolyásolni a vér szerinti anyuka,hogy inkább feladja azt a családják aminek az addigi biztonságát köszönhette?


Egyáltalán hogyan találkozhattak 10 évesen,hiszen csak későb kereshetik fel egymást?


Vagy itt valameddig a vér szerinti anyuka nevelte a gyermeket?

2011. aug. 29. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/41 A kérdező kommentje:
amúgy a korábbira válaszolva, nekem nincsenek kétségeim, csak félelmeim. Az anyaoroszlán védi a kicsinyét. Hiszen szoptatással is próbálkozunk. Nem ellenséget szeretnék a MÁSIKban látni, hanem valakit, akitől nem kell félnem, létezik, neki köszönhetem a gyermekemet, de lelkileg nem tesz tönkre bennünket.
2011. aug. 29. 15:36
 35/41 A kérdező kommentje:
h nyílt az örökbefogadás, akkor a címtől kezdve mindent tudnak egymásról a felek (elég nagy butaság amúgy, hogy még a személyi számomat is tudja az anya a lakcímmel együtt persze)
2011. aug. 29. 15:37
 36/41 anonim ***** válasza:
Reálisan,jól látod .
2011. aug. 29. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/41 anonim ***** válasza:
81%
Autóval kb 10 percnyire lakik tőlünk is az anyuka,az 5 év alatt idáig egyszer futottunk össze 10 percig beszélgettünk,hogy ki hogy van,velem volt a gyermek is ,mikor mondta a 3 éves picinek,hogy gyere ide ne félj tőlem,akkor ezt mondta a pici nekem "Anyaaa neee!!! "
2011. aug. 29. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/41 A kérdező kommentje:
de, ha a biológiai anyának mások az elképzelései, akkor sajnos más a helyzet és az én "szigorú" korlátaimat nem biztos, hogy el fogja fogadni. Pl. szívem szerint kapásból letörölném facebookról
2011. aug. 29. 15:42
 39/41 anonim ***** válasza:

Kialakul majd meglátod,nálunk is úgy tűnt néhányszor,hogy nem fog menni mégsem,de ha a férjem nem ragaszkodtt volna még így is a kicsikénkhez,akkor most nem lennénk ennyire boldogok,imádjuk!!!és szerintem ő is minket :-D !



MI azt éreztük,hogy elrendeltetett,hogy a miénk lesz a pici és kitartottunk szerencsére és állítom semmi gondunk nincsen a vér szerinti anyával,mi sem hittük volna akkoriban,hogy szépen elrendeződik majd minden.

2011. aug. 29. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/41 anonim ***** válasza:

én a 10 éves ses vagyok.

Privátba szivesen válaszolok, de már így is túl sokat mondtam.

Nem akarom nagyobb bajba keverni.

bármit csinálok ételt sütit mindig az jut eszembe mennyire szerette ezeket a dolgokat.

Szakemberekhez szakemberek küldtek, magunktól semmit nem csináltunk.

De amikor már isi hivatalból küldet akkor már elindul a lavina.

Én pedig nem tudok az árral szembe piss

2011. aug. 29. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!