Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Anyukák! Ti úgy érzitek, hogy...

Anyukák! Ti úgy érzitek, hogy szülés után nem tart vonzónak benneteket a férjetek?

Figyelt kérdés

Gondolom többen olvastátok a szoptatásnál a kérdést, ahol a lánx azt irta, hogy ha szoptatja a babát, fél hogy a férje nem fogja vonzónak tartani. Ja és állitólag becsapjuk magunkat ha azt gondoljuk, hogy a megváltozott külsőnk miatt a férjünk nem hagy el minket egy csinosabb nőért.

Hát engem kicsit felháboritott. Gondolom mindenki ad magára szülés után is és mindenkinek fontos, hogy a férje csinosnak tartsa.


2009. ápr. 20. 15:01
1 2 3
 21/26 A kérdező kommentje:
01.32-es. Azt olvastad, hogy a gyerekét sem akarja szoptatni, mert félti minden porcikáját.Persze megváltozunk, és biztos sokan csinosabbak voltak szülés előtt. De valamit valamiért. Nem? Ez a nő nem együttérzést kért, hanem hangot adott a hü...e véleményének, miszerint azért nem akar szoptatni, mert csúnya lesz a melle és a férje nem tartja majd vonzónak, és hogy mi becsapjuk magunkat, ha azt hisszük, hogy a férjeink, nem akarnak elhagyni minket a megváltozott külsőnk miatt. Ajánlom figyelmedbe a lány kérdését a szoptatás témakörben. Ha elolvastad majd utána minősitsd az ide iró anyukákat légyszives.
2009. ápr. 21. 10:10
 22/26 anonim ***** válasza:
100%
Hűűű! Hát most jövök rá hogy újra elolvastam a hozzászólásokat hogy szerintem két kérdésre jöttek itt össze a válaszok. Az egyik a mellét féltő nő szoptatás témakörben, aki még nem szült és nem akar szoptatni, mert fél hogy a férje mit szól majd a változáshoz. A másik pedig amit én tettem fel Babák témakörben, hogy sajna már nem szopizik a babám és a melleim teljesen megváltoztak a szoptatás során. Nagyon örülök hogy volt egy olyan hozzászóló aki észrevette hogy együttérzésre vágyom nem pedig kritikára és ha előre tudom hogy így megváltozik a testem akkor is szülök és még szeretnénk is babát és nem is a párommal van gond hanem velem. Szóval csak tisztázni akartam itt a dolgokat hogy teljesen véletlenül itt keveredett a szezon a fazonnal.
2009. ápr. 21. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 A kérdező kommentje:
Ja akkor bocsi. Hát sajna az enyém is megváltozott, pedig előtte szépek voltak, de sebaj, van egy gyönyürű, makk egészséges kiscsajszim, aki kárpótol mindenért, a szerető férjemről nem is beszélve.
2009. ápr. 21. 11:07
 24/26 anonim ***** válasza:
Az egyszer biztos, hogy az igazi férfiak egészen másra gerjednek, mint amire mi nők gondolnánk. Az én férjem is szinte magán kívül van tőlem, ha meztelenül lát, szerinte irtó izgi a kissé puha hasam, enyhén megereszkedett mellem. Ezt én magam sem értem, nekem egyáltalán nem tetszik. Először azt gondoltam ,hogy csak udvariasságból mondja, de most már, hogy a negyedik babát szültem, kezdem elhini, amit állít. Egyébként tornázom, van frizurám, rendes ápolt körmöm, itthon is csinosabb ruha, de ugye már nem leszek olyan, mint a gyerekek előtt. Én most szeretném a hasamat megplasztikáztatni TB-re, de Ő nem akarja, szerinte így sokkal nőiesebb, mint ha lapos lenne. Ezen még gondolkodom, de látom, hogy tényleg teljesen odavan értem. Na nem akartam egyáltalán kérkedni, csak azt szeretttem volna érzékeltetni, hogy mennyire mást tartanak vonzónak a férfiak, mint amit mi gondolnánk!
2009. ápr. 21. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 A kérdező kommentje:
Utolsótól szeretném kérdezni, hogy mikor támogatja a tb a hasplasztikát, mert az enyém sincs a legjobb állapotban.
2009. ápr. 21. 12:48
 26/26 anonim ***** válasza:

Szia!


Én úgy tudom ,hogy három gyermek után már megcsinálják minden kötözködés nélkül. Egyébként a sebész elmondja, hogy milyen igazolásokat, leleteket kell beszerezni a háziorvostól, nőgyógyásztól, stb.... Ennek alapján vállalják a műtétet, persze a részleteket magával a plasztikai sebésszel kell megbeszélni. Várólista is van, nem is rövid, gondolhatod! A Szent Imrében és a Kútvölgyiben tudok ilyen plasztikai sebészetet. Szerintem érdemes még most utána járni, mert itt az új "gazdasági csomag", aztán, ki tudja mi lesz?

Egyébként én azért határoztam el magam, mert sajnos az utolsó szülésem ráadásul császár lett, és mostmár mindenképpen ott a vágás a hasamon. Talán, ha nem így alakult volna, akkor nem forszírozom ennyire a dolgot.

2009. ápr. 21. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!