Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Van valaki aki anyagiak miatt...

Van valaki aki anyagiak miatt nem tud gyermeket vállalni? Hogy viselitek a dolgot?

Figyelt kérdés

Én 25 éves nő vagyok és anyagiak miatt nincs még gyermekem... :( Érdekelne hogy ha valaki hasonló helyzetben van hogyan viseli, hogyan birkózik meg ezzel a teherrel?

Mert én nagyon nehezen viselem...


2011. nov. 7. 12:04
1 2 3 4 5 6
 41/51 anonim ***** válasza:

Kedves kérdező!

Sajnálom, de rajtad nem lehet segíteni!

Sakk-matt helyzetben vagy.Ha ebben a családban maradsz, akkor tuti nem lesz gyereked.Elhagyni a párod nem akarod, mert szereted.Senki nem tud neked segíteni.Én nem is értem akkor a kérdésedet.

Vagy csak arra ment ki az egész, hogy itt sopánkodj a sorstársaiddal?

Én igenis nem voltam együtt olyan emberrel, akivel nem volt lehetséges a gyermekvállalás!Ez szemétség??Szerintem nem, mert most boldog vagyok, és találtam jobbat, bármilyen kegyetlenül hangzik is..és van gyönyörű szép lányom, aki miatt nem bánok semmit!

2011. nov. 10. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/51 anonim ***** válasza:

Szerintem meg igenis tudna magán segíteni!Keresnie kell egy város széli kertes házat, fele annyi albérleti díjért, amit fűthet bármivel. Bár lehet nem lesz kevesebb a fizetnivaló, hisz bérleti díjat fizet, bár nem hinném, hsiz mint mondtam mi se fizetünk rezsire 40-nél többet. Hozzáteszem minden lehetőséget megfogunk, megyünk egy erdészhez erdőtakarításra, így meglesz pár havi tüzelőnk..stb.

Nyáron viszont jelentősen kevesebbet fizetne, hisz nem kell több tízezreket fizetni a melegvízért karbantartásért. Csak rá kell mozdulni a dologra erőteljesen!

2011. nov. 10. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/51 A kérdező kommentje:

Szólj, ha tudsz városszéli albérletet 10.000-ért mert most annyi bérleti díjat fizetünk... A város Tatabánya...

Legalább 3 szobás legyen...

Ja és ami fontos a tulaj garantálja hg 3 év múlva nem dob ki 3 gyerekkel... Köszi...

Csak ha meglátod az albérlet árakat nehg rosszul legyél...

2011. nov. 10. 15:00
 44/51 anonim ***** válasza:
100%

De mérelegelj már..persze nem az én dolgom, de már akkor is kijön belőlem.

A rezsitek ott van 60 ezer körül, ahogy írtad, a hitelt nem számolom. Tehát 10 a a házért+50 a csekk. jól értem?

Most találsz egy városszéli házat, mondjuk 25-ért, ami nem szűkös, mindenkinek külön szoba stb. De a rezsitek jelentősen csökken, hisz egyedi a fűtése.

Hát jó messze vagy, de tényleg utánanézek Tatabánya városában az albérletnek.:)

2011. nov. 10. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/51 A kérdező kommentje:

Csak ne lepődj meg, mert egy egy szobás 30... 1,5 szoba 35... 2 szoba 35-40... 1+2 fél 40-45... És ez panel ahol szintén nem egyedi a fűtés... Családi házak meg a csillagos egekbe vannak...

Hiába mond bárki bármit... Én nagyon szeretnék kisbabát...

De jelenleg nem lehet az 5 évtől meg félek...

És valahol igen... Megértést kerestem ezen az oldalon és hg beszélhessek a problémámról, mert a párommal nem tudok erről beszélni mert így is ideges, hg szinte én tartom el őket, mert a hitel ugyebár az övé és a gyerekek is... így a kaját szinte egyedül veszem négyünknek...

2011. nov. 10. 15:17
 46/51 anonim ***** válasza:
Héreg messze van?ott tök olcsó így első ránézésre
2011. nov. 10. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/51 anonim ***** válasza:
2011. nov. 10. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/51 anonim ***** válasza:
2011. nov. 10. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/51 anonim ***** válasza:
Te ki mondtad azt, ami nekem is lejött, hogy főleg te tartod el a családot. Ez valszeg 5 év múlva is így lesz.
2011. nov. 10. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/51 A kérdező kommentje:

most értem haza melóból... ezek a lakások pontossan annyiba kerülnek, amennyit mondtam... És amennyit nem tudok fizetni érte... És ha jól látom a társasházi lakásokon kivül mind komtávhős... Ezeknek a lakásoknak a fűtése megfizethetetlen...

2 plusz fél szobánál kb. 45-50... De azért köszönöm az igyekezeted... :)

2011. nov. 10. 19:44
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!