Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Miért vagyok ennyire rossz...

Miért vagyok ennyire rossz anya a GYK válaszoló anyukák szerint?

Figyelt kérdés

11 hónapos a lányom.

Csak akkor tudom hány kiló és centi, amikor megyünk dokihoz és a védőnő leméri!

Annyit eszik amennyi jól esik neki, és ez sosem tudom mennyi ml-ben!

Nincs járókában, egész nap mehet az egész lakásban, mivel már megy sőt szinte fut!

4 hónapos kora óta külön szobában alszik.

3 hónapos kora óta tápszeres, mert tejem sem volt, és a babám sem volt egy nyugodt szopis.

Azt állítom, hogy hisztis és akaratos, és ezt arra alapozom, hogy amikor nem kap meg valamit és üvölt és 1 könnycsepp sincs a szemében, akkor gondolom épp nem hasa fáj!

Mikor fent van akkor csinálok minden házi munkát, és amikor alszik akkor pihenek én is!

Már 4 hónaposan vigyáztak rá 2 napig apukámék, mert kellett egy kis kikapcsolódás.

4 hónaposan kezdtem a hozzátáplálást.

Nem szoktattam kézbe.

Ha esik egy picit, akkor csak nyugtatom, leguggolok hozzá és átölelem, csak akkor van igazi szeretgetés ha nagyon nagyot borul!

Na ezekért eddig mindig le lettem pontozva!És már nagyon elegem van!

Hihetetlen okos, és kiegyensúlyozott a babám.Nem érzem, hogy olyan szörnyű lennék.Imádjuk egymást és tudja, hogy számíthat rám!

Most már ezt kiírtam magamból, mert egyre jobban ábrándulok ki az oldalból!!! :/


2011. dec. 27. 10:37
1 2 3
 11/24 A kérdező kommentje:

Előre bocsájtom, hogy én most senkit nem pontozok le!!!Csak fel,!(csak mert látom, hogy valaki már munkálkodik)

Köszönöm az eddigi válaszokat..

Írtátok, hogy a stílusommal lehet a baj!Én mindig a legnagyobb segítő szándékkal írok!KEDVESEN!!!

Ja azt elfelejtettem én is még, hogy sírva hagyással nevelek!Főleg most már!Sokaknak a sírva hagyás egyenlő a lesz.arással!!Nem, ez arról szól, hogy az ember nem szoktatja arra a gyereket, hogy ha nyikkan már kézben is van.Nekem is volt a lányomnak majdnem 40 fokos láza és akkor nem hagytam magára!

Nekünk nincs kutyánk (sajnos), de mikor rokonokhoz megyünk, és ott van nagyon jól eljátszanak, lányom rá fekszik, kergetőznek..minden!

És nem az oldal szerint nevelem a gyerekem, sőt még egy db

nevelési könyvet sem olvastam el.A gyerekemet figyelem, és ismerem is!

Néha abszurdnak tűnik nekem, amit pár ember itt leír.Ha azok szerint működnék, nyugtatókon kéne élnem...

Meg én azt bírom amikor azt írják, hogy a gyerek az első!Na hát ez sem igaz!Egy család vagyunk, amiben mindenki ugyan olyan fontos.Apa dolgozik, én itthon gürizek, gyereknek szeretet figyelem és sok kaja és pelus kell :), ebbe meg kell találni az egyensúlyt, hogy a család ne essen szét.Mi figyelünk a gyerekre, párommal mi egymásra.Ez így jó!tudjuk, hogy a férfiak néha olyanok, mint +1 gyerek, és mi nők pedig olyanok vagyunk néha mint 1 tini kölyök.Ha én állandóan a gyerekem lábai előtt hevernék, akkor lehet párom meg más lábai előtt.

Na mindegy elkanyarodtam! :)

De várom még a válaszokat!!!

2011. dec. 27. 11:46
 12/24 anonim válasza:
Ha te ugy érzed jó anya vagy ,minek foglalkozol a többivel?
2011. dec. 27. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
65%
Nem vagy rossz anya, gondoskodsz és szereted a gyereked, ne izgulj. Viszont amin kiakadok, hogy még mindig van olyan, aki beleköt a tápszerbe és a hozzátáplálásba. Tápszeres babát 4 hósan hozzá kell táplálni. Az pedig, hogy tápszeres, személy szerint nálam nem tudatos volt, hanem egyszerűen csak 3 hónapig volt tejem. Én is szoptattam volna még, de nem tudtam. Nem értem ezt a dolgot miért olyan nehéz felfogni egyeseknek.
2011. dec. 27. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:

Mindannyian mások vagyunk. A gyerekek is! Én nem tehettem meg, hogy hagyom sírni, egyrészt mert nem vált be-úgy tapasztaltam, másrészt a szomszédok a paneleból kiutáltak volna.

Én nem tehettem meg, hogy akár egy napra is egyedül hagyom (ha megtehettem volna sem megyek el), mert anyatejes volt. Másrászt, nekem néhány óra kikapcsolódás is elég volt.

Nem hiszem, hogy bárki is azért tartana rossznak, mert csak akkor tudod az adatait, mikor a védőnő leméri!És azért sem hiszem, hogy lepontoznának, hogy csak megnyugtatod, ha elesik, nem tutujgatod! Nem lehet, hogy túlreagálod? Azért, amiket leírtál nem egy egetrengető dolgok. Szerintem:)

2011. dec. 27. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 A kérdező kommentje:

De lepontoztak! :/ Hidd el! Azért is vagyok kiakadva már...

Még valami eszembe jutott.

A kezdetektől én készítem a picimnek az ételét.Egyszerűen elfogadhatatlannak tartom az üveges bébikaját!Számomra egyenlő a konzerv kajával.Nem nehéz egy babának főzni, így nem értem egyeseknek ez miért gond!?DE én ilyenkor sem pontozok le, vagy szólogatok be bárkinek.Pedig szívesen írnék néha annak aki azért sír, mert a gyerek csak 3 fajta bébi üveges ételt eszik meg, pedig már 2-3 éves!!!!

Ja és nem foglalkozok érdemben az itteni szuperanyukkal, csak miért kell a normális válaszomat lepontozni???Az a kis kezecske nem arra vonatkozik, hogy ha nem értek valakivel egyet, hanem arra, hogy ha valaki nem odaillő választ ad!

Az ember már válaszolni is alig akar, mert tudja mi a vége... :/

2011. dec. 27. 12:43
 16/24 anonim ***** válasza:
57%
Szoval nem a nevelesimodszer itt az ok a kerdes kiirasara, hanem az faj hogy lepontoznak. Mi vagy Te, egy gyerek? Kit zavar, ki el a pontozas szerint?
2011. dec. 27. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
Linkelj be egyet, amikor le lettél pontozva a válaszod miatt és szerinted nem ok nélkül.
2011. dec. 27. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
65%

Amúgy engem is sokszor lepontoznak, a népszerűségem folyamatosan esik:) Az, hogy főzöl a kicsinek, nagyon is a javadra válik! Ne ez legyen számodra a mérvadó, hogy le-vagy felpontoz vki.

A szoptatásról mostmár amúgy mindig az fog eszembe jutni, hogy múltkor egy édesanya azt írta itt , hogy szoptatás közben netezik.Meséltem ezt anyumnak. Teljesen kiakadt.

Nem csinálsz semmi egetverő dolgot. Csak néhány anyuka a feketében és fehérben tudja elképzelni a világot és azt lesi, mibe tudna belekötni!

2011. dec. 27. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
65%

Valószínűleg csak a válaszadók egy része tart rossz anyának, sokan viszont Veled értenek együtt. Talán nemcsak a gyereknevelésben, hanem az élet más területin is sok ember meg van győződve arról, ő tudja az üdvözítő utat és aki valamit másképp csinál az hülye.


A lepontozásról meg annyit, hogy szärd le, nem, az a lényeg hogy mit mondd, hanem hogy ki mondja!

2011. dec. 27. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
65%

Nem attól függ az anyaság milyensége, hogy a GYK-n hány %-on állsz!

Tényleg, hány %-os anya agy? :)

2011. dec. 27. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!