Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Miért vagyok ennyire rossz...

Miért vagyok ennyire rossz anya a GYK válaszoló anyukák szerint?

Figyelt kérdés

11 hónapos a lányom.

Csak akkor tudom hány kiló és centi, amikor megyünk dokihoz és a védőnő leméri!

Annyit eszik amennyi jól esik neki, és ez sosem tudom mennyi ml-ben!

Nincs járókában, egész nap mehet az egész lakásban, mivel már megy sőt szinte fut!

4 hónapos kora óta külön szobában alszik.

3 hónapos kora óta tápszeres, mert tejem sem volt, és a babám sem volt egy nyugodt szopis.

Azt állítom, hogy hisztis és akaratos, és ezt arra alapozom, hogy amikor nem kap meg valamit és üvölt és 1 könnycsepp sincs a szemében, akkor gondolom épp nem hasa fáj!

Mikor fent van akkor csinálok minden házi munkát, és amikor alszik akkor pihenek én is!

Már 4 hónaposan vigyáztak rá 2 napig apukámék, mert kellett egy kis kikapcsolódás.

4 hónaposan kezdtem a hozzátáplálást.

Nem szoktattam kézbe.

Ha esik egy picit, akkor csak nyugtatom, leguggolok hozzá és átölelem, csak akkor van igazi szeretgetés ha nagyon nagyot borul!

Na ezekért eddig mindig le lettem pontozva!És már nagyon elegem van!

Hihetetlen okos, és kiegyensúlyozott a babám.Nem érzem, hogy olyan szörnyű lennék.Imádjuk egymást és tudja, hogy számíthat rám!

Most már ezt kiírtam magamból, mert egyre jobban ábrándulok ki az oldalból!!! :/


2011. dec. 27. 10:37
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
agy=vagy
2011. dec. 27. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:

Semmi értelme ennek a pontozgatásnak, sz*rd le!

Persze rosszul tud esni nagyon, főleg amikor a legjobb szándékkal írsz.

Volt egy kérdés, hogy kinek hogyan zajlott a szülése. Leírtam, konkrétumokkal, sorban az eseményeket és lepontoztak. Miért?? Fogalmam nincs. Valaki passzióból mindenkit lepontozott.


Keresni kellene vmi értelmesebb oldalt.

Vagy pedig arccal vállalnia véleményeket. Hidd el, aki itt éli ki magát, az vsz otthon/munkahelyén nincs megbecsülve.


Egy értelmes, kiegyensúlyozott, jószándékú ember itt megkeresi ami őt érdekli, ill. válaszol arra amit tud. Amit nem tud, arra nem ír.

2011. dec. 27. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:
100%

De most egyébként ti komolyan pontoztok meg figyelitek ezt és érdekel benneteket?

Én azt sem tudom, hol kell ezt nézni és bevallom soha nem szoktam se fel se le, se sehova pontozni és megnézni sem.


Egyszer megnéztem, valami ilyen kérdés volt, milyen színű a babád szeme? És egy válaszadó volt, mondván kék és a válasza 14%-ban volt hasznos.

Ennyit a pontozásról. Még ha valami értelmes szabály alapján lenne, akkor megérteném, hogy érdekel, de így.

2011. dec. 27. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 Anya1 ***** válasza:

Nem szoktattam kézbe.


...

2012. máj. 10. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!