Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mit tennétek, ha teherbe...

Mit tennétek, ha teherbe esnétek egy nős férfitól, akinek már van egy gyermeke?

Figyelt kérdés
Egy évvel ezelőtt megismerkedtem egy 29 éves fiúval, tudtam, hogy van már egy kisfia, aki 3 éves, a gyerkőc anyukájával ekkor már másfél éve nem éltek együtt, de fogalmam sem volt arról, hogy papíron házasok. Én 24 éves vagyok még egyetemista és 5 hetes terhes. Az apuka azt mondta, hogy velem akar lenni, de elválni nem fog "anyagi okok" miatt. Én már azon is nagyon kiakadtam, hogy nem tudtam róla, hogy házas, ő azt mondja "az csak egy papír" és, hogy "nem érti, miért csinálok ebből ekkora ügyet". Nagyon meg vagyok ijedve és tanácstalan vagyok. Ti mit tennétek az én helyemben? Innen hogyan tovább?
2012. márc. 10. 13:56
1 2 3 4 5
 11/41 anonim válasza:
2%
Na 14:04. Hazug disznó a jó édesed az. Majd akkor dumálj pofikám amikor a házasságban született gyermekek min 50%-a nem a férjtől van. Az, hogy téged megcsaltak az látszik arról amit írtál. Ja, minden férfi egy disznó, akkor miért fizet olyan sok balek más gyereke után gyerktartást????????????ja, mi a disznók.
2012. márc. 10. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/41 anonim ***** válasza:
13%
Már ÉL a kisfiad vagy kislányod....
2012. márc. 10. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/41 A kérdező kommentje:
tudom.
2012. márc. 10. 19:32
 14/41 anonim ***** válasza:
18%

Ez az ember talán nem megbízható. Talán nem érdemel meg téged. Nem tudom.

De a kisfiad / kislányod itt van, él, és nagyon számít az anyukájára...

Az élet nem könnyű. Nagyon nem az. De gondolj a szüleidre, nagyszüleidre, dédszüleidre... Micsoda időkben, micsoda sorsokban álltak helyt, s adták tovább az életet. Így élhetsz most Te is... és ezt az életet adtad / adod tovább a Benned fejlődő kicsi babának.


Együttérzek Veled a bánatod miatt, és örülök Veled a kisgyermekednek.

Sok erőt kívánok!


Szeretettel Feliza

2012. márc. 10. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/41 anonim ***** válasza:
48%
Vagy elveteted, ami ez esetben a legésszerűbb, vagy megtartod vállalva a felelőtlenségeteket és a következményeket. Egyik sem lesz könnyű, bármelyiket is választod.
2012. márc. 10. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/41 anonim ***** válasza:
100%

az szép és jó h nem válik, de ha ti ennek ellenére közös életet terveztek, amit közösen szereztek vagyont az a férfi házasságába vándorol, ha mégis válásra kerül a sor, akkor a nőnek joga van ahhoz a vagyonhoz. Bár lehet erre van kitétel, de nem tudom hogyan bírálnák el ilyen esetben....


nem tudom érthető-e, késő van már..


anyagi okok miatt meg sztem csak kamu, ha közös megegyezéssel válnak, a gyerekláthatásról egyébről is megeyeznek (úgy, ahogy eddig is folytak a dolgok), akkor csak formalitás, nem pénz a válás...

2012. márc. 10. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/41 anonim ***** válasza:
72%
Én nem tartanám meg, de neked kell eldöntened, mi legyen.
2012. márc. 10. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/41 anonim válasza:
72%

Ha azt mondta, hogy rád bízza a döntést(illetve, ha titkolta előtted, hogy házas), akkor eleve nem tervez veled hosszú távra. Egy eljövendő apa nem ezt mondja, egy eljövendő havi pénzforrás már lehet.

Ha a gyerek megszületik, és netalántán az apja nem lesz rá kíváncsi(hisz azért lássuk be, az esély igen nagy), akkor a gyerek életéből hiányozni fog az apa(a vér szerinti), és kevés az esély rá, hogy olyan apapótlékot találj neki, aki megadná a gyermekednek ugyan azt, amit egy vér szerinti apa adna. Egy gyereknek normális család kell, csak végig kell nézni azokon az embereken(persze, tisztelet a kivételnek), ahol ez hiányzott. Összefoglalva, meg van rá az esély, hogy minden szép lesz, csak az a baj, hogy GYK-n teszel fel egy ilyen kérdést, ami réges-régen rossz. Summa summarum, én elvetetném.

2012. márc. 10. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/41 anonim ***** válasza:
59%

Én mindenképp megtartanám,hiszen ő már a te kisbabád,te vagy az anyukája.

[link]


Nekem már van 4 gyerekem.A legkisebbel mikor terhes lettem teljesen összeomlottam súlyos anyagi gondjaink voltak.

A család az abortuszt támogatta kivéve a férjem.

Nekem ez egy nagyon nehéz időszak volt hetekig küszködtem mit tegyek ,abortusz vagy maradjon a baba.

Végül maradt a pocakban ,gyönyörűséges,eleven 18 hónapos kisfiú,a 4.fiú a családban.

Nagyon jól gondold meg mit teszel,az abortuszt visszafordítani nem lehet SOHA.

2012. márc. 10. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/41 anonim ***** válasza:
84%
nagyon tetszett a 14-es válasz!
2012. márc. 11. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!