Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mit tennétek, ha teherbe...

Mit tennétek, ha teherbe esnétek egy nős férfitól, akinek már van egy gyermeke?

Figyelt kérdés
Egy évvel ezelőtt megismerkedtem egy 29 éves fiúval, tudtam, hogy van már egy kisfia, aki 3 éves, a gyerkőc anyukájával ekkor már másfél éve nem éltek együtt, de fogalmam sem volt arról, hogy papíron házasok. Én 24 éves vagyok még egyetemista és 5 hetes terhes. Az apuka azt mondta, hogy velem akar lenni, de elválni nem fog "anyagi okok" miatt. Én már azon is nagyon kiakadtam, hogy nem tudtam róla, hogy házas, ő azt mondja "az csak egy papír" és, hogy "nem érti, miért csinálok ebből ekkora ügyet". Nagyon meg vagyok ijedve és tanácstalan vagyok. Ti mit tennétek az én helyemben? Innen hogyan tovább?
2012. márc. 10. 13:56
1 2 3 4 5
 41/41 anonim ***** válasza:
87%
jó egészséget kívánok,és örülök h megtartottad:)
2012. ápr. 2. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!