Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mit tennétek, ha teherbe...

Mit tennétek, ha teherbe esnétek egy nős férfitól, akinek már van egy gyermeke?

Figyelt kérdés
Egy évvel ezelőtt megismerkedtem egy 29 éves fiúval, tudtam, hogy van már egy kisfia, aki 3 éves, a gyerkőc anyukájával ekkor már másfél éve nem éltek együtt, de fogalmam sem volt arról, hogy papíron házasok. Én 24 éves vagyok még egyetemista és 5 hetes terhes. Az apuka azt mondta, hogy velem akar lenni, de elválni nem fog "anyagi okok" miatt. Én már azon is nagyon kiakadtam, hogy nem tudtam róla, hogy házas, ő azt mondja "az csak egy papír" és, hogy "nem érti, miért csinálok ebből ekkora ügyet". Nagyon meg vagyok ijedve és tanácstalan vagyok. Ti mit tennétek az én helyemben? Innen hogyan tovább?
2012. márc. 10. 13:56
1 2 3 4 5
 31/41 anonim ***** válasza:
94%

Mi a Férjemmel szívesen örökbe fogadnánk a babádat!


És azt hiszem még sok más család is akik babára várnak.

2012. márc. 12. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/41 anonim ***** válasza:
25%

„Azt gondoltam, hogy egy abortusszal véget vethetek egy súlyos dilemmának. De aztán rá kellett jönnöm, hogy ezzel a döntéssel sokkal nagyobb szenvedés, depresszió, fájdalom és bűntudat vette kezdetét az életemben.”

Karen Bodle


Hát ezeket érdemes elolvasnod!

„Szégyelltem, hogy terhes vagyok és egyedülálló, ezért azt gondoltam, hogy az abortusz majd megoldja a problémámat. …utána megállíthatatlanul zokogtam.”

Tracy Reynolds


„Szívem mélyén nagyon akartam a babát… Azt bánom leginkább az életemben, hogy nem hallgattam a szívemre. Nem voltam elég bátor, hogy a meggyőződésemet követve életet adjak a gyermekemnek.”

Cynthia Carney


„...az elmúlt másfél évben szabadultam meg a csend és szégyenkezés láncaitól azáltal, hogy nyilvánosan beszéltem az igazságról. Az abortusz nem egy gyors és egyszerű megoldás; ez egy életeket tönkretevő döntés. Olyan döntés, amit mindig bánni fogok.”

2012. márc. 12. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/41 anonim ***** válasza:
5%

Könyörgöm, ha úgy döntesz, hogy nem tudod vállalni a felnevelését, add örökbe! Elvenni az életét egyszerűen nem alternatíva!

Már él, meg akar születni. Látod, valaki ide is írt már, hogy a férjével szívesen örökbe fogadná...


Tudom, hogy nehéz azzal a tudattal élni, hogy valahol máshol nevelkedik a gyereked, de azzal, hogy elvetted az életeét, még nehezebb... De ez még csak a te oldalad. A baba oldala az, hogy élni vagy meghalni...


Van egy nő, aki embrió korában túlélte az abortuszt, de megsérült. A szülei örökbe adták, és tényleg volt valaki, aki így, sérülten is akarta őt. Ma előadásokat tart az Élet értékéről...

2012. márc. 12. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/41 anonim ***** válasza:
100%

10.18-as ...

Egyik hölgy sincs a kérdezőnk helyében....

úgy döntöttek ,ahogy...ha biztosak lettek volna ...most nem nyilatkoznának!

A személyes fájdalmuk nem nem lehet indok,egy másik ember döntésében!

2012. márc. 12. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/41 anonim ***** válasza:

Hát ezen rajtavesztettél. Miért gondolod, hogy veled jobban bánna, mint a mostani feleségével? Nem szeret téged, de ne sajnáld.


31/F

2012. márc. 12. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/41 anonim ***** válasza:

Szia


Most találtam meg a kérdésedet. Nehéz döntés az biztos.

Hogy alakulnak, alakultak a dolgok? ha lehet ilyet kérdezni

2012. ápr. 1. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/41 anonim ***** válasza:
Hogy döntöttél?
2012. ápr. 1. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/41 A kérdező kommentje:
A babát megtartottam, az édesapja egyelőre próbálja bizonygatni, hogy velünk képzeli el az életét, én egyelőre ezt nem hiszem el, de most már nem is ez a lényeg.
2012. ápr. 1. 22:09
 39/41 anonim ***** válasza:

:D

:D :D :D

Baba...!

2012. ápr. 1. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/41 anonim ***** válasza:
Akkor sok sikert, kitartást, és örömöt nektek!!!!!! :) na meg jó egészséget
2012. ápr. 1. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!