Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Tegnap megkérdezte a férjem,...

Tegnap megkérdezte a férjem, hogy rábíznám-e az anyjára 3 napot a másfél éves gyerekünket. Rögtön rávágtam, hogy NEM! Szerintetek hülye (földhözragadt) vagyok, hogy nem akarom magára hagyni ilyen pici korában?

Figyelt kérdés

Még csak párszor mentünk el esti szórakozásra. Csak pár órát volt nélkülünk. Most külföldre mennénk négyesben a sógorommal és a testvéremmel egy focimeccsre - ezt találták ki (mellesleg nem is vagyok oda a fociért).


Köszi a válaszokat!


2012. márc. 26. 11:21
1 2 3
 1/23 A kérdező kommentje:
Bocs: nem 3 napot, hanem 3 napra!
2012. márc. 26. 11:24
 2/23 anonim ***** válasza:
47%
Szerinted az anyósod nem nevelt még másfél éves gyereket? Ha már korábban is voltak együtt, és a gyerek sem extra anyás, akkor nem lesz gond.
2012. márc. 26. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
73%

az én gyerekeim már iskolások, de még most sem bíznám őket anyósomra


másfél éves nagyon kicsi még 3 nap távolléthez

2012. márc. 26. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
100%
14 hos kislányom már akkor is keres, ha nem pontosan érek haza a munkábol. En nem bírnák ki 3 napot nélkule, foleg a foci miatt.
2012. márc. 26. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
65%

Nem vagy hülye, de ha a mama megbízható, (márpedig a férjedet is felnevelte valahogy) akkor rábíznám. Semmi baja nem lesz a gyereknek.


Neki se jó, ha állandóan csak az anyjával van. Engem is lepasszoltak anno rokonokhoz, nagyszülőkhöz már ilyen idős koromban is, aztán nem lettem lelki sérült. Általában még élvezi is a gyerek.


Attól még nem leszel rossz anya, ha néha a férjeddel is foglalkozol és elmentek szórakozni, kikapcsolódni. Mire valók a nagyszülők...

2012. márc. 26. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
100%
Ilyen kicsinek én se adtam oda napokra senkinek. Fociért meg aztán végképp nem.
2012. márc. 26. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
68%

szeretem ezt a "a férjedet is felnevelte valahogy"

DE HOGY???

Vannak olyan mamák, akikre NEM SZABAD gyereket bízni!

2012. márc. 26. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
100%

Csak a körülmények teljes ismeretében.

Persze van, amikor az ember nem mérlegelhet: pl. kórházba kerülés.

Egyébként szoktatnám a helyzethez: 1-2 óra vásárlás, majd egy éjszakai ottalvás - ezt hogy viseli.

S csak ha ezek nem okoznak gondot, akkor tűnnék el akár 3 napra. De nagyon meg kellene bíznom abban a felnőttben, akire rábíznám.

2012. márc. 26. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
100%

Nem, nem vagy hülye.

Én úgy látom, hogy oké felnevelt gyereket a mama, de itt van pl a mi esetünk. Felnevelt anyósom 2 gyereket, tavaly nyáron vigyázott a fiaimra fél napot. Kb 40 fok volt, a a kicsin body, tipegő valamit egy kardigán volt az udavron, a "nagy" aki 3 éves volt akkor teljesen egyedül a házban földimogyorót eszegetett, miközben fel s alá rohangált az autóival.

Szóval nem , nem bíznám rá!!! Lehet felnevelt pár gyereket, de az 30 éve volt. Azóta ezek szerint ennyit változott. Nem figyelmes egyáltalán.

2012. márc. 26. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 A kérdező kommentje:

Anyósom egész pontosan 1x vigyázott rá úgy, hogy ő fektette le (másik alkalommal az én anyukám). És nem bízom meg benne maradéktalanul. Persze ezt nem hangoztatom, mert emiatt tuti összevesznénk a férjemmel. 3 nap iszonyú sok, óriási ugrás a pár órához viszonyítva.

Engem 6-7 évesen passzoltak le nyáron egyedül a nagyszüleimnek, akikkel korábban együtt is laktunk, de iszonyúan szenvedtem anyukám hiányától. Még kisebb koromban pedig a tesómmal együtt hagytak a nagyszüleimre, de akkor is voltam legalább 5 éves. Nem másfél...Szeretem a férjemet, de az a véleményem, hogy ilyen kérdést is csak egy pasi képes feltenni, mint ezt. A foci meg aztán tényleg nem versenyképes számomra.

2012. márc. 26. 11:53
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!