Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Tegnap megkérdezte a férjem,...

Tegnap megkérdezte a férjem, hogy rábíznám-e az anyjára 3 napot a másfél éves gyerekünket. Rögtön rávágtam, hogy NEM! Szerintetek hülye (földhözragadt) vagyok, hogy nem akarom magára hagyni ilyen pici korában?

Figyelt kérdés

Még csak párszor mentünk el esti szórakozásra. Csak pár órát volt nélkülünk. Most külföldre mennénk négyesben a sógorommal és a testvéremmel egy focimeccsre - ezt találták ki (mellesleg nem is vagyok oda a fociért).


Köszi a válaszokat!


2012. márc. 26. 11:21
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:
Szerintem ez nagyon gyerek, szülő és nagyszülő kérdése. Ha gyerek nagyon anyás, akkor nem, de ha elvan anya nélkül is akkor miért ne. Van viszont hogy a szülő ragaszkodik nagyon a gyerekhez, akkor az megint csak nem, mert hiába mész el kikapcsolódni, nem fogod jól érezni magad és lelkiismeret furdalásod lesz. És hát nem mindegy hogy milyen a nagymama. Én akár a 11 hónaposomat is rábíznám, mind édesanyámra, mind anyósomra egy-két éjszakára. De a gyerkőc nagyon nyugodt, jól alvó, nem túlon túl anyás. A nagyszülők meg fantasztikusak. Így nem izgulnék.
2012. márc. 26. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:
Biztosan látod ha együtt vagytok hogy hogy bánik vele.Az én anyósomra én rábíznám.
2012. márc. 26. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:

Nem vagy hülye egy másfél éves gyerek még nagyon kicsi ahhoz, hogy 3 napra másra bízd. Én sem bíznám még a saját anyámra sem, nemhogy anyósomra. Aki mellesleg néha elviszi a gyereket és hiába mondom, hogy ezt vagy azt ne adjon neki, mert allergiás rá és hasmenése lesz tőle, nem érdekli. Nem beszélve arról, hogy egyáltalán nem figyelnek rá, a múltkor pl. macskaszart (bocs) szedtem ki a szájából, mikor érte mentem.

Szóval szerintem ha aggályaid vannak, inkább maradj otthon a gyerekkel, a párod menjen szórakozni ha akar, te úgysem lennél nyugodt külföldön és csak idegesítenéd őket. Ezt remélhetőleg a férjed is megérti.

2012. márc. 26. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!