Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Miért vannak gonosz, lepontozó...

Miért vannak gonosz, lepontozós anyukák?

Figyelt kérdés
Érdekes, mert mikor választ írunk valamire, rögtön jön az : én nem pontozok le senkit szöveg. Aztán valaki mégiscsak lepontoz, elég csúnyán. Fel vagyok ezen háborodva, mert bármilyen választ, tanácsot, véleményt leírok, le vagyok pontozva. Tök mindegy mit írunk, lepontoznak. Akkor mégis ki az,ha nem az anyukák?! Itt már megvan a másik kérdésemre is a válasz: Miért sok a kérdés és kevés rájuk a válasz? Azért mert nem mer senki írni. Leszólják, leszidják.stb.. Én nyár óta vagyok itt, ez akkoriban még nem volt így, de mostanában.... Nem a pontok miatt vagyok itt,hanem kérdezek és válaszolok. De ha a kérdésemre pocskondiázás a válasz azért az rosszul esik. Na akkor ki is pontoz le?? (muszáj volt kiírnom magamból, mert bosszant)

2012. ápr. 2. 19:02
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:

Tényleg.:)))

Lányok, ez az oldal 90%-ban nem értelmes kérdésekről és hasznos válaszokról szól, ne vegyétek már olyan komolyan a hüle százalékokat. És nem kell megijedni egy konfrontálódástól... ;)

2012. ápr. 2. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
Engem van egy bizonyos valaki aki (névvel ír) és halálra idegesít pedig néha egyet is értek a véleményével de annyira lekezelő meg mindent jobban tudó stílusban írja hogy már rosszul vagyok ha meglátom hogy válaszolt. Amikor kérdezek nagy néha legszívesebben kiírnám hogy xy inkább ne válaszoljon rá... DE! ennek ellenére se pontoztam le még soha ...sőt mást se. Nem értem amúgy ez a lepontozás mire való???
2012. ápr. 2. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
Hááááááááát....... teljesen igaz. Nekem néhány napig írta ki a nevem, aztán levettem, miután egy első gyerekes anyukának le mertem írni, hogy feleslegesen parázik, miután leugatta a fejem, 85% -ról egy nap alatt süllyedtem ide.... minden válaszomnál le lettem pontozva. De azóta nem talál! :D De már én sem idegesítem magam ezen! 3 gyerekes anyuka
2012. ápr. 2. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
Mert nincsenek kielégítve. Itt élik ki a magánéleti problémájukat.
2012. ápr. 2. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
Én általában csak felpontozni szoktam, ha valakivel teljesen egyetértek, le idáig csak akkor pontoztam, ha valaki engem sértegetett... :S Amúgy azt se értem, hogy olyankor ki pontozza le a másikat, amikor olyan kérdés van, hogy "hogy volt/van nálatok"? :D Az utóbbi időben csak nevetni tudok már ezeken a lepontozókon...
2012. ápr. 3. 03:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
első vagyok.látjátok?megint csak én lettem lepontozva
2012. ápr. 3. 06:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
melyik volt a vaterás 1 ft-os? :)
2012. ápr. 3. 06:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:

OFF

túrórudi, te anyuka vagy?? Más kategóriákban láttam már sokszor a válaszaidat, de én meg voltam róla győződve, hogy pasi vagy :D


ON

Szerintem sokszor nem is a válaszadók pontozzák le egymást - gondolok itt az olyan kérdésekre, ahol nincs is véleménykülönbség, de mindenki le van pontozva valamennyire. Csak ránéz valaki, aki nem tud, vagy nem is akar választ adni, de sem a kérdés, sem a válaszok nem tetszenek neki, és szépen végigmegy az összesen, mert már maga a téma is irritálja. Gyerekes dolog, de ez van, néha engem is bosszant, de nem lehet vele mit csinálni.

A másik az, amikor tényleg megjelenik egyetlen valaki, akinek más a véleménye, és akkor rászállnak.

Ezért hülyeség ez a pontozás, hiszen a 90%-a a felhasználóknak nem rendeltetésszerűen használja.

2012. ápr. 3. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
Engem is folyamatosan lepontoznak. Még akkor is ha az írom le, amit az orvosunk mondott nekem. Én sen pontozok le senkit azért, mert más a véleménye vagy a tapasztalata. De van amikor a kérdező pontoz érdekesen. Pl. megkérdezi 8 hónapos k6rban véd-e az anyatej én leírom a doki válaszát és 35% hasznos. Felesleges válaszolni. Bár a doki véleményét is akkor írom ha egyetértek vele. 4 gyerekkel azért van tapasztalatom. De nem kioktatva szoktam írni, csak tanácsot. Aztán mindenki eldöntheti kinek a válasza jobb számára. A lepontozók azzal szúrnak ki akit tényleg érdekelne más tapasztalata, de nem fognak neki írni csak az egyik tábor amiből nem lesz választási lehetősége. Amúgy én sem véletlenűl írok egy ideje névtelenül.
2012. ápr. 3. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
Utolsó vagyok. Olvastam a teszveszest. Nemértem a lepontozásod okát. Ezek már tényleg a kekeckedő fazonok akik azt keresik hol kötözködhetnek. Én meg elírtam ami kiakasztott ott már egy éves gyerekről volt szó. Ja a teszv. túrórudinak adtam egy zöld kezet. Igazad volt!
2012. ápr. 3. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!