Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Miért vannak gonosz, lepontozó...

Miért vannak gonosz, lepontozós anyukák?

Figyelt kérdés
Érdekes, mert mikor választ írunk valamire, rögtön jön az : én nem pontozok le senkit szöveg. Aztán valaki mégiscsak lepontoz, elég csúnyán. Fel vagyok ezen háborodva, mert bármilyen választ, tanácsot, véleményt leírok, le vagyok pontozva. Tök mindegy mit írunk, lepontoznak. Akkor mégis ki az,ha nem az anyukák?! Itt már megvan a másik kérdésemre is a válasz: Miért sok a kérdés és kevés rájuk a válasz? Azért mert nem mer senki írni. Leszólják, leszidják.stb.. Én nyár óta vagyok itt, ez akkoriban még nem volt így, de mostanában.... Nem a pontok miatt vagyok itt,hanem kérdezek és válaszolok. De ha a kérdésemre pocskondiázás a válasz azért az rosszul esik. Na akkor ki is pontoz le?? (muszáj volt kiírnom magamból, mert bosszant)

2012. ápr. 2. 19:02
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:

18., jól gondoltad. Amúgy apuka vagyok, az se utolsóelőtti ám. :D


Utolsó, köszi. :D

2012. ápr. 3. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim ***** válasza:
Na, most látom, az egyik kérdésnél hárman leírtuk szinte szóról szóra ugyanazt, kettő 100%-ot kapott, én 0%-t. ??????
2012. ápr. 3. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!