Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Az eszem megáll, miért olyan...

Az eszem megáll, miért olyan nagy dolog 3. gyermeket is vállalni?

Figyelt kérdés
Habár nem mostanra kicsit későbbre de eleve terveztük a 3. babót és olyan fura,hisz hallom innen-onnan hogy jó merész jó bevállalta...miért ne vállalnám ha stabil kapcsolatban illetve házasságban élek ,férjem külföldön dolgozik ,így anyagiak is rendeződni látszanak és én nem a mamának és az utcának szülöm őket mit akik "megszólnak" hanem azért mert szeretem őket hiába sok a kihívás a harc egy gyereknevelésben,3 gyerek még nem olyan nagy bűn!!!ne vegyenek már azokkal egy kalap alá akik a pénzért meg a nagycsaládi kedvezményekért szül mert nem ezért!!!olyan buta emberek élnek és irígykednek ...
2012. okt. 7. 21:37
1 2 3
 21/27 A kérdező kommentje:

Igen ez az én stílusom utolsó,ezért vagyunk különbözőek nem lehet olyan mint te vagy a másik,én ilyen vagyok és kész stílusos vagy stílustalan de őszinte,ne anyáskodjatok már felettem hogy milyen vagyok én??!!

Utolsó előtti:köszi hogy írtál:)na ja itt mindenkinek minden a baja a másikkal hisz ,de ígérem ez volt az első és utolsó hogy foglalkoztam az ilyenekkel!:)

2012. okt. 8. 11:23
 22/27 A kérdező kommentje:
...meg nem értem mit kellett volna reagálnom arra hogy jön itt a halállal????-jaj igen lehet meghal és akkor a híd alá kerülünk mert tényleg oda kerülnénk,vagy meg kellett volna köszönöm hogy tudatja velem mik jöhetnek még számításba??,na de ez kettőnél is fen áll meg 3-nál is megtörténhet szóval én nem tudok az ilyen negatív gondolkodású emberekkel mit kezdeni ,ezért én kérek bocsánatot....
2012. okt. 8. 11:29
 23/27 anonim ***** válasza:
49%

Ha már az a 3 gyerek kamasz lesz, bizony ő is elmehetnek diákmunkára!!!! Már lassan az a baj, hogy divat lett a mindent megadok a gyerekemnek és gőzük nincs kamaszkorukban, miből is kapták meg!!!! Akkorra is lehet könnyíteni az életen, anyuka visszamegy dolgozni, a drága márkás cuccokra valót meg megkeresi a gyerek suli mellett. Ti-Mi neveljük bele a gyerekekbe ezt a marha nagy kényelmet és igényeket!

Miért becsülök én meg egy 10 éves nadrágot is??? Mert én kerestem meg rá? A szomszéd 17 éves miért ordít az anyjával, mert nem kapja meg az okostelefont?? Mert ÍGY lett nevelve!!! Igenis jó a sok gyerek, ők mást kapnak az életben! És ha nincs minden vadiúj adidas melegítője meg mittudoménmi?? Neveld úgy, hogy ne köthessenek bele, hogy ne ez legyen az értékrendje legtetején!

Senki nem szólhat meg senkit, mindaddig amíg nem tőle kérnek vagy nem ő eteti a gyerekét! Ilyenek az emberek, rohadtul ráérnek a mások dolgaival foglalkozni.Ne törődj velük!!Azt hogy mi lesz holnap senki nem tudja, még az sem aki azt hiszi a legbiztosabb alapok vannak alatta. A holnap mindig újat hoz. ez lehet jó és lehet rossz is.

2012. okt. 8. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 anonim ***** válasza:
60%

Kérdező, nem azzal van baj, hogy megmondod a véleményed, hanem azzal, ahogyan ezt teszed. Sértő, pökhendi stílusban. Talán emiatt szólnak be neked és nem azért, mert irigyek rád.

De elhiszem, hogy neked kellemesebb azt gondolni, hogy mindenki rád irigykedik.

2012. okt. 8. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim ***** válasza:
0%
Hűűű, én lehet pont olyan arrogáns, pökhendi vagyok, mint a kérdező, mert nekem nem tűnt annak egyik kommentje sem! :)
2012. okt. 8. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim ***** válasza:
77%
Nem azért, de annyiszor leírtad hogy mindenki rád irigykedik.... nem vagy kicsit elszállva magadtól?
2012. okt. 8. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim válasza:
Nálunk öt gyerek van, tiszta klassz!
2012. okt. 28. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!