Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Ti elengednétek a 13 éves...

Ti elengednétek a 13 éves lányatokat egy rock koncertre? Hogy zajlik egy rock koncer?

Figyelt kérdés
Nem egyedül menne 2 20 éves lánnyal. Minden álma elmenni egy koncertre. A többi 13 éveshez képest elég érett, de akkor is, azért egy koncertről van szó. A lányokban is megbízok. A születésnapjára is azt kérte. Mi zajlik ilyen koncerteken? Ti elengednétek? A válaszokat előre is köszönöm szépen.

2012. nov. 1. 16:47
1 2 3 4
 31/36 anonim ***** válasza:
utolsó vagyok. kicsit félreértheető voltam, amikor azt írtam, hogy "és jól tették", nem arra céloztam, hogy jól tették, hogy hezitáltak, hanem jól tették, hogy elengedtek.
2012. nov. 8. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/36 anonim ***** válasza:
0%
szerintem 13 éves gyereknek nincs rockkoncerten helye,max akkor ha apukával,anyukával vagy felnőtt,megbízható rokonnal megy,még 15 évesen is csak így engedném el
2012. nov. 8. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/36 anonim ***** válasza:
En 13 evesen Ganxsta lemez bemutato koncerten voltam anyuval. Bar senki nem tudta, hogy anyu is ott van es senki nem is vette eszre... En a baratnoimmel talalkoztam 7kor, es anyuval megbeszeltük, hogy 9re a koncert helyszinen leszünk. Anyu mar az ajtonal vart, kint cigizett meg beszelgetett a baratnöivel, de csak ram nezett es kacsintott. A koncert alatt en alig lattam anyut, de Ö pillanatrol-pillanatra visszamondta, hogy mikor merre voltam, mit csinaltam :D Majd a koncert vegen en közöltem a baratnöimmel, hogy összefutottam a szüleim ismeröseivel es inkabb velük megyek haza, termeszetesen anyuval taxiztunk haza :D Engem nagyon megnyugtatott, hogy anyu vegig ott volt velem,az elsö koncertemen, de megsem volt "lab alatt".
2012. nov. 8. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/36 A kérdező kommentje:
Köszönöm utolsó, hogy leírtad a történetet.
2012. nov. 9. 14:17
 35/36 anonim válasza:
Még mindig jobb helyen van ennyi idősen, egy koncerten, mint akár 16 évesen diszkóban. Nem csak az alapján dönts, hogy itt mit írnak, mert aki nem szereti a koncerteket, az úgyis azt fogja írni, hogy ne engedd.
2012. nov. 9. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/36 A kérdező kommentje:
Persze, hogy nem aszerint fogom eldönteni, hogy itt mit írnak, itt csak tanácsot szerettem volna kérni!
2012. nov. 9. 21:49
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!