Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Ti elengednétek a 13 éves...

Ti elengednétek a 13 éves lányatokat egy rock koncertre? Hogy zajlik egy rock koncer?

Figyelt kérdés
Nem egyedül menne 2 20 éves lánnyal. Minden álma elmenni egy koncertre. A többi 13 éveshez képest elég érett, de akkor is, azért egy koncertről van szó. A lányokban is megbízok. A születésnapjára is azt kérte. Mi zajlik ilyen koncerteken? Ti elengednétek? A válaszokat előre is köszönöm szépen.

2012. nov. 1. 16:47
1 2 3 4
 21/36 anonim ***** válasza:

Én elég sokféle koncerten voltam már, kisebbeken, nagyobbakon, vidéken és Bp-en, különféle műfajokban. A rockzenét én is nagyon szeretem, és nekem az volt a tapasztalatom, hogy a rockkoncerteken barátságosabbak és segítőkészebbek az emberek, mint egy diszkóban. Amint fentebb is írták, vannak ott idősebbek is. Ennyi idősen már én is elmentem pár rockkoncertre, még Pestre is - a nővéremmel és/vagy apámmal, nagybátyámmal, sosem egyedül. Tehát ha megbízhatóak a lányok, elengedném a lányzót, de koncert után érte mennék.

37/N

2012. nov. 7. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/36 A kérdező kommentje:
Rendben, köszönöm.
2012. nov. 7. 14:55
 23/36 Golan Trevize ***** válasza:
35%

Fekete kakast áldoznak, és élő csirkáket darálnak le a színpadon.

Utána a vért a rajongókra fröcskölik.


Sátánista rock együttesek kiválasztják a legfiatalabb szűzlányt, és rituálisan feláldozzák Marduknak.

2012. nov. 7. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/36 A kérdező kommentje:
15:19Es! Ennyire hülye azért nem vagyok!
2012. nov. 7. 16:04
 25/36 anonim válasza:
Hogy döntöttél?
2012. nov. 7. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/36 A kérdező kommentje:
Nagyjából 8 igen és 5 nem van. Kicsit bíztattok, szóval lehet, hogy elengedem.
2012. nov. 7. 17:22
 27/36 anonim ***** válasza:

Szerintem engedd el. Van vele két nagyobb lány, akikben valószínűleg teljesen megbízol. Ebben a korban nagyon fontos, hogy a lányod lássa, már megbízol benne annyira, hogy elengeded egy ilyen ,,felnőttes" programra. Nyilván nem kell belőle rendszert csinálni- mondom ezt arra a kommentre, hogy egy 13 évesnek semmi keresnivalója egy ilyen koncerten- egyszer egy évben szerintem semmi gond nincsen vele. Mondd, neki, hogy be van kapcsolva a telefon, bármi van hívjon, esetleg menjetek el értük a férjeddel, és akkor még hazafelé sem kell féltened.

Egyébként voltam én is már Tankcsapdán, annak ellenére, hogy nem szeretem se a rockot, se az együttest különösebben, jól éreztem magam, mert a csapból is az ő számaik folynak, és ismerem őket. A szélén álltunk, semmi extra nem történt, csak élveztük a koncertet :)

2012. nov. 7. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/36 anonim ***** válasza:
100%

Én elengedném. Engem legalább is elengedtek anno 14 évesen, akkor voltam elsős gimnazista, és a negyedikes srácokkal mentem, szentül megígérték a szüleimnek, hogy vigyáznak rám, és nem is lett semmi gond :) Az volt életem első koncertje, a mai napig emlékszem rá, így 11 év után is :)

Jó, nekem mondjuk fiam van, és természetesen még nem is ekkora, szóval lehet, hogy nem úgy látom a helyzetet, ahogy te, de én ennyi idősen, ilyen körülmények között elengedném. Illetve, én elmennék vele, bár a mostani Tankcsapdát már nem igazán szeretem, de bíznék benne, hogy játszanak pár régebbi számot is :D Vagy ha nem vele mennék (mert hát ki tudja, lehet, hogy az ciki lenne neki), akkor elmennék érte koncert után kocsival, ahogy anno értem is eljött apukám.

Na meg szerintem egy Tankcsapda koncert annyira tényleg nem durva. Az más kérdés, hogy persze, isznak a fiatalok, de hát melyik buliban nem? De hogy valami nagyobb balhé legyen, azt nem tartom valószínűnek, ezek a nagyobb koncertek tele vannak biztonságiakkal, a balhézókat elég gyorsan kiteszik.

2012. nov. 7. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/36 anonim ***** válasza:

Szerintem is az lenne a legjobb, ha te és/vagy az apukája is elmenne a koncertre, egyrészt még tényleg gyerek, másrészt ha látja, hogy téged is érdekel az a zene, amit ő szeret, az jó hatással van a szülő-gyerek kapcsolatra. Ráadásul így te is látod, milyen egy rockkoncert, és könnyebben hozol döntést legközelebb, hogy elengedd-e. Ha cikinek érzi, hogy szülői kísérettel megy, akkor nem kell melletted állnia és fognia a kezed :) de 14 éves koráig örülhet, ha elengedik koncertre, még ha ilyenformán is.

- egy korábbi válaszoló -

2012. nov. 8. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/36 anonim ***** válasza:
100%
nem olvastam el a válaszokat, de szerintem egy tankcsapdára simán elmehet. nekem is tankcsapda volt életem első koncertélménye 12 évvel ezelőtt, épp 13 évesen. egy 16 éves fiúval mentem. anyuék hosszasan hezitáltak, sokat könyörögtem érte, mire beleegyeztek, és jól tették. a tankcsapda közönsége amúgy sem durva. legelső sorban álltunk, és talán csak egy kék foltot szereztem. később 16-17 éves korom körül már kemény bandáknak csápoltam az első sorban (pl. slayer), ráadásul legtöbbször egyedül mentem koncertekre, mert a barátaim más zenéket kedveltek, és az a tapasztalatom, hogy azért a pogózás minden durvasága ellenére vigyáznak egymásra az emberek. rám mindig nagyon odafigyeltek a körülöttem állók. a gyerekekre pláne. én elengedném a helyedben, főleg ha két nagyobb lány elkíséri. mindenképp. a rockerek nem barbárok, és attól, hogy lát néhány trágár részeget, még nem fogja azt gondolni, hogy ez a követendő minta...
2012. nov. 8. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!