Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Ti elengednétek a 13 éves...

Ti elengednétek a 13 éves lányatokat egy rock koncertre? Hogy zajlik egy rock koncer?

Figyelt kérdés
Nem egyedül menne 2 20 éves lánnyal. Minden álma elmenni egy koncertre. A többi 13 éveshez képest elég érett, de akkor is, azért egy koncertről van szó. A lányokban is megbízok. A születésnapjára is azt kérte. Mi zajlik ilyen koncerteken? Ti elengednétek? A válaszokat előre is köszönöm szépen.

2012. nov. 1. 16:47
1 2 3 4
 11/36 anonim válasza:
100%

Én 11 voltam, amikor először Sapin jártam, igaz akkor a családdal. Most töltöttem a 23-at és elég sok koncertjükön voltam, de soha ismétlem SOHA semmilyen probléma nem volt. Nem kell bemenni a tömegbe, az első sorokba, ahol pogóznak, mert ott lehetnek balesetek, elesések, taposások. De ha a két 20 éves lány megbízható szerintem elengedheted velük.

Megjegyzem azt is, hogy a "legdurvább" koncert az ingyenes koncert volt, mert ott minden jött ment alak, akinek a rendes koncertre a jegyárak drágák, azok is ott voltak. Akkor kicsit az első sorban durvább volt a helyzet, és erre Lukács Laci, azt mondta, ha nem higgadnak le, akkor abbahagyja az egészet, és hazamegy. /persze ezt az ő stílusában :))/

Igen lesznek részegek, lehetnek beszólogatások, lesznek akik lökdösődnek, de ha a koncertre elviszitek és utána érte is mentek, akkor hagy menjen. Ha meg gond van a koncerten, ott vannak a biztonsági emberek, akiknek lehet szólni. /nem egyszer láttam kipenderíteni embert a koncertről, mert udvariatlan, pofátlan, kekeckedő volt./ De verekedésre nem emlékszem a 12 év alatt egyszer sem.

Remélem tudtam segíteni :)

23/l.

2012. nov. 1. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/36 A kérdező kommentje:
Igen, nagyon sokat segítettél. Más annak a véleménye aki volt, meg aki nem. De tényleg mindenkinek köszönöm.
2012. nov. 2. 07:23
 13/36 anonim ***** válasza:
100%

Én 15 vagyok és voltam már néhány koncerten. Az első még nyilván tavaly Decemberben volt. Annyira azért nem rossz a helyzet, segítőkészek azok a rockerek és nem mind issza magát hulla részegre.

Júniusban voltam is Tankcsapda koncerten, kb az 5. sorban, tök nyugi volt, az ember tudott ugrálni, rázni a fejét stb., bár érdekes volt, hogy 1-2 lépéssel mögöttem egy idős pár állt :). Itt nevelőfaterommal (imádja ő is a Tankcsapdát) anyámmal meg tesómmal voltam, de igazából anyám tesómmal csak a tömeg mögött állt.

Szóval igazából két 20 évessel már nem lehet nagy probléma, mert ami előfordulhat, az nélkülük is előfordulna.

2012. nov. 2. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/36 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm.
2012. nov. 2. 09:10
 15/36 anonim válasza:

Én is nagyon sok rock koncerton megfordultam már. A Tankcsapdán eddig 3-szor voltam. Az eddigi rockkoncertokhoz képest azt mondanám,h az ő koncertjk a legnyugisabb. Meglepő,h rengeteg felnőttet láttam.Az 5 éves unokatesómnak is vágya volt ez a koncert(szerintem az én hatásomra :)),de a szülei is eljöttek, az unokatesóm az apja nyakából élvezte a zenét a tömeg mögött. Nagyon aranyos vol és boldog. Az első sorokban mindig nagy a tolongás,de nem kötelező odamenni. És persze néhány hulla részeg is előfordul.Én személy szerint nem merném elengedni a 13 éves lányom,de a lány helyében biztos nagyon megsértődnék,ha nem engednének el. A te döntésed,h elengeded-e,de ha nagyon félted,akkor menj/menjetek vele,a Tankcsakpda nem olyan durva. Még anyu is titokban hallgatja :D

22/L

2012. nov. 2. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/36 anonim ***** válasza:
Pont mint a lányod annyi idős.:)A nővérem 9 évvel idősebb nálam.Sztem menjetek el közösen:) Nem olyan hosszú,még Ti is kibírjátok még ha nem szeretitek is a rockot.Lehet majd most megszeretitek:)
2012. nov. 2. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/36 anonim válasza:
100%
Elengedném. Nem kell neki a tömegbe a részegek közt vergődni. Vannak normális társaságok is. Sőt, Kárpátia, Ossian koncerten rengeteg kisgyereket látok a szüleivel 5 évestől felfelé. Ha pedig ez az álma, ahogy írod, biztos, hogy figyelni fog, hogy mit csinál, mert gondolom szeretné majd megismételni...
2012. nov. 3. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/36 anonim válasza:
100%

Rock koncerteken a színpad előtti rész a dühöngő, ott számítani kell rá, hogy valaki rád ugrik, és nem fog felsegíteni a földről! Ezt tapasztalatból mondom. A középső részen vannak a normális rajongók, akik ugrálnak, tapsolnak, énekelnek, de csak egy helyben, nem másnak a nyakába. (Szerintem ezen a részen a legjobb a koncertet nézni, mert jó a hangulat, de nem kell aggódni a testi épségedért.) Hátul a "nézelődők" állnak, akik jóformán semmit nem csinálnak a nézésen kívül. A barátnőmmel mi is rengeteg koncerten voltunk 17-20 évesen az ő 7 évvel fiatalabb húgával, soha semmi probléma nem volt. A hiedelemmel ellentétben a rockerek nem esznek embert. :-)

De a lelki nyugalom végett lehetne egy 20 év körüli fiú kísérőt is keríteni.

2012. nov. 3. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/36 A kérdező kommentje:
Köszönöm.
2012. nov. 3. 18:01
 20/36 anonim ***** válasza:
Én nem engedném el. 13 éves még gyereknek számít, semmi keresni valója egy késő este kezdődő rock koncerten.
2012. nov. 7. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!