Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek arról az...

Mi a véleményetek arról az anyukáról aki a terhessége alatt paleolit módon étkezett és a gyerekét is úgy táplálja majdnem?

Figyelt kérdés
a gyerek eszik riszt, kukoricapelyhet néha krumplit

2012. nov. 25. 18:34
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:

Nahát!!! Én még sosem hallottam erről, de nagyon tetszik, amit írtok!!! Fontolóra fogom venni, hogy bevezetem a családnál ezt a jó kis "szokást".

Bocsánat az offolásért!!! Muszáj megkérdeznem, hogy kismamaként is áttérhetek erre a fajta étkezési szokásra? 12 hetes kismama

2013. ápr. 18. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim ***** válasza:

Az a véleményem az ilyen anyukáról, hogy felelősségteljes hogy odafigyel a saját és a gyerek egészségére. Én nem paleozom, elolvastam a könyveket, de még nem volt erőm hozzá hogy váltsak. De van nagyon sok minden, amit én sem eszek meg, nálunk pl. kizárt hogy legyen itthon margarin (csakis vaj), vagy dobozos gyümölcslé, üdítő, szeméttel teli felvágottak, és hasonlók. Sajnos a tejet nagyon szereti nálunk mindenki, pedig az sem a legjobb táplálék.

Szóval szerintem nagyon jó ha valaki paleo módon tááplálkozik. Minden tápanyagot be tud vinni, és bőven megoldható a napi szénhidrátbevitel is paleos ételekből.

(Zárójelben jegyzem meg, hogy egyébként szerintem senkinek nem azzal kellene törődnie, hogy a másik hogy étkezik, mit csinál...)

2013. ápr. 18. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!