Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mindenki drága ajándékot vesz...

Mindenki drága ajándékot vesz karácsonyra/mikulásra?

Figyelt kérdés

Nem kötekedés, csak kíváncsiságból kérdem!


Mi mikulásra csak mikulás csomagot, meg gyümölcsöket kaptunk, de már ahogy nézem egy sima mikulásra is 8000-10000 ft-ért költenek az anyukák?


Karácsonyra meg 30-40 ezer ft-ért kap a gyerek ajándékot ?


Én nagyon meglepődtem mikor olvastam ki mennyiért vesz ajándékot :S


2012. dec. 5. 12:58
1 2 3
 21/21 anonim válasza:

Én 12/L vagyok, de hátha szívesen fogadod az én válaszom is!:)

Először leírom hogy mit kaptam/kapok, mert ez nálunk általában nem titok.

Nagymamámtól (lehet hogy kicsit sokkoló..) ruhát kaptam, 20000 forint értékben.De ebben csak a téli cuccok voltak benne. Csizma, hosszúnadrág, stb.. Ruhákat évközben persze szoktam kapni, de szülinapomkor, karácsonykor a megszokottaknál kicsivel többet szoktam kapni.

Ezen kívül életemben talán ez a 2 karácsony amikor "értékes" ajándékokat kapok. Most egy kicsit később fogok karácsony után, talán januárban kapni egy fényképezőgépet.Most senki ne nézzen tehetősnek, év közben nem szoktam ruhákon kívül semmit sem kapni. Ezeket is nagyon megbecsülöm, és megdolgozok érte.

Amiket én fogok venni. Khm..most a gyűjtött pénzem kicsit elment, mert a családnak adtam.Patthelyzet volt. De 2-3ezer forintom még maradt, s ebből veszek majd. 4-en vannak akikre költök. Majd még kitalálom mit. Mikulásra sem kaptam semmit, nem is kértem. Osztálytársaim is szemrehányó képpel kérdezték, hogy mi miért nem tartjuk meg a Mikulást.

2012. dec. 21. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!