Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Van egy 22 (közepiskolät...

Van egy 22 (közepiskolät vegzett) es egy 20 eves (egyetemre jar) gyerekem. Az a tapasztalatom, hogy a mai gyerekek, fiatal felnöttek lenyegesen önzöbbek, es kevesbe intelligensek. A mai fiatalok tenylek mind butäbbak es önzöek?

Figyelt kérdés
Vagy csak az en gyerekeim ilyenek? Azt hiszik, hogy a szülöknek kötelezö a felnött gyereket a vegtelensegig tämogatni, a meregdräga ajändekot meg se köszönik, mert nekik az "jär". Segiteni nemigen szoktak, meg a villanyt se kapcsoljäk le maguk utän. Be akarjäk mutatni a szeretöiket, nem hallottak meg a gyürüs menyasszony fogalmärol. Meg vannak sertve, hogy nälunk nem engedem az "együttalväst". Szemrehänyäst tesznek, amiert nem vagyok gazdag, sikeres es egeszseges. Hälätlanok, pimaszok, ordibälnak, becsapnak, kihasznälnak.

2013. jan. 20. 20:43
1 2 3 4 5 6 7 8
 41/77 A kérdező kommentje:
Az emberi jellem 90 szäzalekban a magukkal hozott, leszületö lelek, ami ezerevenkent is csak nehäny fokot vältozik. A leszületendö lelek karmatikus kapcsolatai es sajät jellemvonäsai szerint keresi meg leendö szüleit. Eppen ezert a genetika, vagy az ennek megfelelö karmikus lelki kapcsolat többet nyom a latba, mint a neveles. Nezzetek meg örökbe fogadott roma gyerekeket, mind hülye marad, nevelhetik öket akärhogyan.
2013. jan. 20. 23:47
 42/77 anonim ***** válasza:
100%
na jó, te vagy teljesen menthetetlen vagy, vagy troll :/ de inkább az utóbbi. én léptem
2013. jan. 20. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/77 anonim ***** válasza:
100%

Véletlenül pont ismerek egy fél-roma srácot, akit anno örökbe fogadtak. Jelenleg diplomás programozó.

Látom, nagyon nehezedre esik elismerni, hogy a gyerekeid milyensége a te felelősséged. Terelsz jobbra-balra, hol a médiára, hol az internetre, hol a genetikára. Mellé általánosítasz is bőszen.

Mindenhol látod a hibát, csak magadban és a nevelésedben nem.

Nem csoda, hogy a gyerekeid olyanok amilyenek.

Te egy buta ember vagy.

2013. jan. 21. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/77 anonim válasza:
100%

Na jól van ám pajtás! Ne hidd már, hogy az egész világ a hibás a Te hülyeséged miatt. Genetika, genetika. Ismerd be legalább magadnak, hogy elrontottad. Hiába akartál jó szülő lenni, nem jött össze és most sajnos vissza nyal a fagyi. Ez van. Viseld el még őket egy ideig, amíg a saját lábukra nem állnak, esetleg finoman, ismétlem Finoman próbáld terelgetni őket....

Még annyit tennék hozzá, hogy valószínűleg, amikor Te voltál 17 éves, akkor más világ volt.

Az utolsó hozzászólásod meg, kb. WTF? Hülye vagy, vagy csak csinálod?

2013. jan. 21. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/77 A kérdező kommentje:
Azt hiszem, kär volt feltennem a kerdest. Sokan csak kizärolag sertegetni järnak ide fel. Üzenem nekik, neveljenek fel betegen 2 gyereket apa es gyerektartäs nelkül, tanuljanak öneröböl, könyvböl nemetül, menjenek öneröböl külföldre, teremtsenek normälis eletet 2 gyereknek a semmiböl. Majd utänna oszthatjäk az eszt. En betegen is dolgozom, kint vagyok 20 eve Nyugaton. A semmiböl indultam. Ezt csinäld utännam. Aztän kritizälj.
2013. jan. 21. 01:18
 46/77 anonim ***** válasza:
100%

A te gyerekeidben meg benne vannak a te hiperszuper, überszorgalmas, 17 évesen dolgozó génjeid. Aztán mégis itt panaszkodsz.

Nagyokos.

2013. jan. 21. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/77 anonim ***** válasza:
86%

Kérdező, nem csak ostoba, de rasszista is vagy.

És az ilyen még csodálkozik, hogy nem tudott rendes embereket faragni a "kölykeiből"...

2013. jan. 21. 01:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/77 anonim ***** válasza:
90%
Honnan tudod, hogy voltak "fehér" génjei. És mégis mi különbség van fehér és nem fehér gén között? Nem szeretem a cigányokat, azokat, akik úgy viselkednek, lopnak, csalnak, hazudnak. De ismerek olyan cigányt, aki mellett sok fehér ember elbújhatna. Köztük te is. És ha annyira a genetikán múlik a dolog. Akkor a te gyerekeid miért nem a te génjeidet örökölték és lettek tökéletes emberek? Miért selejtek, ha te nem vagy az? Ja, hogy mégis az vagy, és még gyereket sem tudsz nevelni? Hát, sz*r lehet erre így 40-50 évesen rájönni. Amúgy mi az a nagy betegséged, amit minden kommentben meg kell említeni? És mártírkodni, hogy te dolgozol betegen...? Ha tudnád, hányan teszik! Ha csak a cukorbetegeket nézzük. Nagyjából minden 4-5. rokonom, ismerősöm az a suliban, vagy a környezetemben, és láss csodát, még nem rokkantak bele ők sem se az iskolába járásba, se a munkába. Szóval annyira azért ne legyél elájulva magadtól. Az a lány voltam, akinek levelet is írkáltál.
2013. jan. 21. 01:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/77 anonim ***** válasza:
100%
Ja bocs, félreolvastam. A kommentelő maga írta, hogy fél-roma volt a srác. A lényegen nem változtat. Szerintem nem ezen múlt, hogy ki és mi lett belőle, hanem azon, hogy nem a putriban nevelték műveletlen, semmirekellő szülők, hanem egészséges környezetben, intelligens, értelmes emberek nevelését kapta.
2013. jan. 21. 01:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/77 anonim válasza:
90%
Tiszának mennék, ha ilyen bugyuta, műveletlen anyám lenne, mint a Kérdező.
2013. jan. 21. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!