Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Van egy 22 (közepiskolät...

Van egy 22 (közepiskolät vegzett) es egy 20 eves (egyetemre jar) gyerekem. Az a tapasztalatom, hogy a mai gyerekek, fiatal felnöttek lenyegesen önzöbbek, es kevesbe intelligensek. A mai fiatalok tenylek mind butäbbak es önzöek?

Figyelt kérdés
Vagy csak az en gyerekeim ilyenek? Azt hiszik, hogy a szülöknek kötelezö a felnött gyereket a vegtelensegig tämogatni, a meregdräga ajändekot meg se köszönik, mert nekik az "jär". Segiteni nemigen szoktak, meg a villanyt se kapcsoljäk le maguk utän. Be akarjäk mutatni a szeretöiket, nem hallottak meg a gyürüs menyasszony fogalmärol. Meg vannak sertve, hogy nälunk nem engedem az "együttalväst". Szemrehänyäst tesznek, amiert nem vagyok gazdag, sikeres es egeszseges. Hälätlanok, pimaszok, ordibälnak, becsapnak, kihasznälnak.

2013. jan. 20. 20:43
1 2 3 4 5 6 7 8
 51/77 anonim ***** válasza:
88%
Miért van olyan érzésem, hogy még egy szociológia/pszichológia szakdolgozathoz való anyaggyűjtésbe botlottam?
2013. jan. 21. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/77 anonim ***** válasza:
47%
Párom 27 éve tanít egyetemen, így tud különbséget tenni az ottani mai fiatalok és a 20 évvel ezelőtti fiatalok között, és éppen eleget hallom tőle, mennyire leromlott a színvonal, milyen tanulók járnak oda, olyanok, akik régen a gimiből is simán kibuktak volna! Sokszor a szülő nem is tudja, mert a gyerek levélben kéri tőle, hogy ne írja ki a nevét a vizsgaeredményeknél, mert már 8x próbált vizsgázni és mindig megbukott. A buta szülő meg csak büszke, hogy a gyereke egyetemre jár, csak egy idő után fogja furcsállni, hogy már 6 éve járja oda és még mindig nem végezte el. És tényleg bunkók, amikor email-t írnak, azt sem tudják, hogyan kell megszólítani, köszönni, és tele van helyesírási hibával a levél. Folyamatosan látom ezeket, így tudom, hogy ez van!
2013. jan. 21. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/77 anonim ***** válasza:
56%
Tehát Quentin Tarantino hibája, hogy életképtelenek a gyerekeid?
2013. jan. 21. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/77 anonim ***** válasza:
82%
Kedves 52-es, ezeket a fiatalokat általában pont olyan "kiváló" szülők nevelték fel, mint a kérdező. Arról nem a gyerek tehet, hogy az anyja apja semmire nem tanította meg, még az alapvető illemszabályokra sem.
2013. jan. 21. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/77 A kérdező kommentje:
Kedves 54-es, komolyan gondolja, hogy en nem tanitottam meg a gyerekeimet a legalapvetöbb illemszabalyokra? Neveljen fel Ön a mai idökben gyereket, rä fog jönni, hogy igazam van, sajnos. Nem arrol van szo, hogy nem tudjäk, hogyan KELLENE viselkedni. Hanem arrol, hogy nem hajlandoak mindig ugy viselkedni, ahogyan kellene, nem segitenek otthon, es szemtelenek. En nem ilyen voltam fiatal koromban. A sertegeteseit tartsa meg sajät magänak, arra nem vagyok kiväncsi!
2013. jan. 21. 21:56
 56/77 anonim ***** válasza:
100%
Bár nem az 54-es vagyok, de miután a gyerekeidet "lekölyközöd", a párjukat "leszeretőzöd", agyba-főbe tereled a felelősségedet mindenre, és mellé fajilag is előítéletes vagy... nos én komolyan azt hiszem, hogy nem tanítottál nekik semmi illemet. De mást se nagyon.
2013. jan. 21. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/77 anonim ***** válasza:
87%

Érdekes, kedves Holdhercegnő.

Pár napja valamelyik kérdésnél, mintha 12 évesnek adtad volna ki magad..

2013. jan. 21. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/77 A kérdező kommentje:
Gondolom, van több Holdhercegnö nick is, mert ez egy hires fantasyfilm cime volt. Nekem ez az elsö kerdesem itt, regiszträciot nezd meg inkäbb.
2013. jan. 22. 00:54
 59/77 A kérdező kommentje:
A "kölyök" es a "szeretö" szavaknak a regi magyar nyelvben abszolut semmilyen negativ ertelmezese nem volt. Persze aki soha nem olvasott klasszikus irodalmat, es a tojäshej meg a seggen van, annak ez, gondolom, ujdonsäg. Kedves "ujmagyarok" mielött nekilättok sertegetni, tanuljatok meg inkäbb magyarul. Persze nektek ma mär csak "pärotok" van, mint a zokninak.
2013. jan. 22. 00:59
 60/77 anonim ***** válasza:
91%

Pont te beszélsz,aki nem ismeri az ékezeteket? :D

Nyughass! Menj és b*szasd meg magad valakivel. A stílusodból érezhető a szexuális frusztráció.

2013. jan. 22. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!