Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Van olyan dolog, aminek most...

Van olyan dolog, aminek most felnőtt fejjel örülnétek, ha édesanyátok eltette volna emlékbe a gyermekkorotokból?

Figyelt kérdés
Bármit írhattok! Ez olyan dolog is lehet ami nem kimondottan az első fogkefe vagy kiskanál például, hanem valami jegyzetek, napló, szóval bármi! Aki olvassa, mindenki gondolkodjon és írjon!
2009. szept. 8. 15:21
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
100%

Jó lett volna, ha írt volna egy "napló-szerűt", hogy napra pontosan mikor kezdtem el ezt vagy azt csinálni. Csak az érdekesség kedvéért. Ja, meg sajnos egy gyerekkori rajzommal sem találkoztam... :(

Éppen ezért én már "bespájzoltam" a kisfiam pár dolgát, és majd gyűjtögetek, de neki biztosan nem lesznek majd olyan érdekesek ezek az emlékek férfiként... Nem baj, nekem kedves lesz majd nézegetni őket, és visszagondolni, hogy "Pedig még csak most volt...." =o)

2009. szept. 8. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 A kérdező kommentje:
Igen én is minden elteszek amit lehet, és mivel nekem is fiam van, sajnos megfordult már az én fejemben is, hogy talán felesleges mert nem fogja értékelni. Legalább is nem annyira mint egy lány. Remélem tévedek és nagyon fog örülni minden kis "kincsnek" később. :))
2009. szept. 8. 16:24
 3/31 anonim ***** válasza:
100%
Lehet, hogy a Fiad nem értékeli majd úgy (fiatal korában legalábbis tényleg nem valószínű :), de a felesége és az unokáid biztosan! És Neked is örök emlék :) Sajnos sokmindent elfelejtünk képek és tárgyak nélkül :(
2009. szept. 8. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 anonim ***** válasza:
67%

Én is naplot csinàltam,képekkel,ultrahang fotokkal,bejegyzésekkel.Ez lesz az ajàndék egyik része 18. éves koràban.

És a ruha,amiben hazahoztam,azt mindenképp megtartom .

Én örültem volna ha a sajàt baba ruhàimat,legalàbb 1-3 darabot viszontlàthattam volna,illetve pàr fotot,nekem az sincs csak 2 éves kori fényképem.

2009. szept. 8. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 A kérdező kommentje:
Köszi hogy írtatok. Naplót én is vezetek, amiben kihoztam kisruhát eltettem, egy dologban hibáztam, az pedig az újság volt. Mikor a babám született nem vettem aznapi újságot és ezt bánom. Ezen kívül viszont sok mindent eltettem, néhány kinőtt rugdalózóját, kis haját, stb.
2009. szept. 8. 18:59
 6/31 anonim ***** válasza:
100%

Én pl. szívesen megnéztem volna a terhessége alatt készült orvosi leleteket, kórházi zárójelentést, stb. Pont ezért, a sajátjainkat már jól eltettem, hátha a fiamat majd érdekelni fogja.

Amúgy nekem nagyon tetszik, hogy olyat is szoktak csinálni a gyerek születésekor, hogy megveszik az összes (na jó, nyilván nem az összes) aznapi újságot, és azt teszik el emlékbe. Én sajnos ilyet nem csináltam, a kórházból ugye nem tudtam újságoshoz szaladni, és senki másnak nem szóltam erről a tervemről, úgyhogy erről lecsúsztam.

2009. szept. 8. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 anonim ***** válasza:
100%
Jaj látom, pont azt írtam, amit te előttem kommentben :)
2009. szept. 8. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 anonim ***** válasza:
100%
Ja, még eszembe jutott, szoktak azévi bort is eltenni, és 18. szülinapon odaadni
2009. szept. 8. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 A kérdező kommentje:
Kedves utolsó válaszoló! Hát ez a boros ötleted egyszerűen fantasztikus. Annyi minden elteszek a babám felnőtt korára, és nem hittem hogy itt bárki is tud olyat írni ami nem jutott eszembe, de tévedtem. Ha feltudnálak pontozni 100%-ig megtenném. Köszi szépen!
2009. szept. 8. 21:00
 10/31 anonim ***** válasza:
100%
Ha találtam volna valami feljegyzést vagy első hajtincset vagy kézlenyomatot vagy pici ruhát nagyon örültem volna neki :)De mindennek, főleg most, hogy nekem is itt a pocaklakó. :)
2009. szept. 8. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!