Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Van olyan dolog, aminek most...

Van olyan dolog, aminek most felnőtt fejjel örülnétek, ha édesanyátok eltette volna emlékbe a gyermekkorotokból?

Figyelt kérdés
Bármit írhattok! Ez olyan dolog is lehet ami nem kimondottan az első fogkefe vagy kiskanál például, hanem valami jegyzetek, napló, szóval bármi! Aki olvassa, mindenki gondolkodjon és írjon!
2009. szept. 8. 15:21
1 2 3 4
 11/31 anonim ***** válasza:
Van egy üveg 2000-es pezsgő, meg jó pár üveg 2000-es tokaji bor, a fiam abban az évben születtet.
2009. szept. 8. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/31 A kérdező kommentje:
Az enyém is 2000-ben született remélem találok még én is.
2009. szept. 9. 07:51
 13/31 A kérdező kommentje:
De akkor ezek szerint ezek italok több évig is elállnak ugye? Mármint 20 év múlva is iható?
2009. szept. 9. 08:29
 14/31 anonim ***** válasza:

én nem szívesen gyűjtegetek majd hajtincset meg ilyen furcsaságokat, szerintem úgyis csak ki lesznek dobva előbb utóbb, de a bor az jó ötlet.


Aminek én pl. nagyon örülök, hogy eltettem (én tettem el, nem anyukám), az két szuper kislányruha kicsi koromból, mindkettő rózsaszín, és mindkettőt anyukám kötötte. Szinte vadonatújak, ünneplő ruháim voltak, és nagyon szerettem őket. Az egyik egy szvetter, a másik pedig egy vállpántos ruha, fagombokkal az oldalában. Lehet, hogy a lányom utálni fogja majd, de nekem nagyon tetszenek.


Egy dolog, amit talán sajnálok, hogy nem tettem el, de még nem tudom eldönteni, az egy komplett babaszobabútor szekrénnyel, ággyal és asztallal, amit nagytatám barkácsolt régen, még anyukámnak. De lehet, hogy anyukám végül eltette, nem tudom. Nem olyan szép, nekem nem is tetszett, de mégiscsak, szinte már régiségnek számít.


Ja, és amit a saját gyerekemre fogok hagyni „örökül”, az egy rózsaszín plüssmaci (már lekopott a szőre), amit 3 évesen kaptam Amerikából, és még mindig el van téve. És azon kívül, hogy megkopott, semmi baja sincs, pedig a sártól a kertig mindenhol járt már, évekig azzal aludtam :)

2009. szept. 9. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/31 anonim ***** válasza:
100%
Én vezettem mindkét gyerekél babanaplót. Bár nem olyan komoly dolog, de vannak benne fényképek egészen a pocakos kortól. Ezen felül eltettem az aznapi újságokat. Lesz mit olvasniuk, egyik épp a tévé ostromkor született, a kisebb szegénykém karácsonykor, amikor egy újság sem jelent meg. Sok minden egyebet is szívesen megőriznék.
2010. szept. 7. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/31 anonim ***** válasza:
53%

Nekem volt:

kiscipő de költözéskor eltünt

bundazsák: apám elvitte a k....jához a 2. gyerekének

emlék nem maradt fenn rólam.


lányomnak:

sk. irott babanaplók - férjem is ir bele! -

kórházból hazahozós ruha

reggel szültem anyukám igy vett újságot nála vannak majd megkapja ha nagy lesz..

terhességről is irtam mivel lány biztos hasznát veszi majd.

ami még megvan: hajtincs, láblenyomatok, karszallag, első pelenka mekkora volt egy db. tiszta ilyesmik...

2010. szept. 7. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/31 anonim ***** válasza:
Én bárminek örülnék, ha lenne. De nincs, még fénykép se nagyon készült rólam.:-( Az én kincsemről már több kép készült,mint rólam egész életemben.
2010. szept. 7. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/31 anonim ***** válasza:

A rólam készült képek megvannak; amikor először voltam kórházban (5 évesen, kivették a mandulámat), keresztanyukámtól kaptam egy plüss macikát, azt is elraktuk, és a hajam (30 cm hosszú hajfonat). :)


A kisfiamnak az első ruhácskái, tutyija, és persze fényképek a születése pillanatától kezdve.

2010. szept. 7. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/31 A kérdező kommentje:
Én is rengeteg dolgot elettem már, egy pelenkás doboz dugig van emlékekkel, pedig még 2 éves sincs.Nekem nem maradt ennyi, az első levágott tincsem van meg, karszalagom, bölcsis füzetem amit a gondozónők vezettek rólam, és a pólyám. Újságot idő közben én is kaptam még a szerkesztőségtől, annyira örültem neki:)
2010. szept. 7. 13:45
 20/31 anonim ***** válasza:

Én is gyűjtögetem a dolgokat a két lányomnak, hasonlóan mint az előttem szólók. Én még felveszem a gőgicsélésüket, "babadumájukat" is, és cd-re mentem. Egyik barátnőm esküvőjén ugyanis lejátszották ahogy anno mondókát mondtak, énekeltek ő és a férje(előrelátó szüleik voltak), és ez nekem nagyon tetszett, igazán megható volt.

Ti miben gyűjtitek az emléktárgyakat? Lassan jó lenne valami doboz vagy ilyesmi...Van esetleg vkinek direkt ilyen doboza? Lehet vhol kapni?

2010. szept. 7. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!