Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Van olyan dolog, aminek most...

Van olyan dolog, aminek most felnőtt fejjel örülnétek, ha édesanyátok eltette volna emlékbe a gyermekkorotokból?

Figyelt kérdés
Bármit írhattok! Ez olyan dolog is lehet ami nem kimondottan az első fogkefe vagy kiskanál például, hanem valami jegyzetek, napló, szóval bármi! Aki olvassa, mindenki gondolkodjon és írjon!
2009. szept. 8. 15:21
1 2 3 4
 31/31 A kérdező kommentje:
Arra a fiókos babanaplóra én is kíváncsi lennék. Mi még az aznap ment híradót, időjárás jelentést és fókuszt is cd-re mentettük. Minden szülinapján mi is veszünk újságot, és születésétől én is írtam minden nap, hogy mit evett, és mennyit. Sőt én még "beteg kartont" is vezetek neki, hogy mikor volt beteg, mi volt a baja. Még csak 20 hónapos de már legalább 30 "rajzát" eltettem. Olyan jó nézni őket, mi lesz később?!:)
2010. szept. 8. 11:58
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!