Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Ha egy idegen rád támadna,...

Ha egy idegen rád támadna, megverne, majd megerőszakolna, és később kiderülne hogy terhes maradtál, mit tennél? Abortusz, vagy örökbe adás? Esetleg megtartanád? Elméleti a kérdés: meglenne minden a felneveléséhez, erős párkapcsolat, jó anyagiak, stb.

Figyelt kérdés
A kérdést azért teszem fel, mert azt vettem észre, hogy itt mindenki nagyon abortusz ellenes. A legtöbben úgy vannak vele, hogy ha adottak a körülmények, ne kövessünk el gyilkosságot. Ki hogy van ezzel?
2013. ápr. 4. 21:54
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:
54%
Bér régi kérdés, rendkívül elgondolkodtató. Most a férjemmel átbeszéltük, és mi arra jutottunk, hogy nem vetetnénk el. A férjem szavaival élve, az a pici félig én vagyok, és szeretném őt, hiszen ő is csak egy áldozat, nem tehet semmiről. A mi kapcsolatunk kibírná.
2017. febr. 20. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim ***** válasza:
68%

"Én igazából csak azt nem értem, hogy ha valakit megerőszakolnak, az miért nem használ utána esemény utánit?"


Bántottak már? Tudod min megy keresztül ilyen kor az áldozat?


Én speciel két okból nem használtam: Mert kilenc évesen fogalmam sem volt róla hogy van ilyen (és igen, benne volt a pakliban hogy terhes maradhatok, mert akkor már egy éve menstruáltam)


A másik hogy nem tudtam anyám elé állni és azt mondani: apu megerőszakolt, csináljunk valamit hogy ne legyen gyerekem.

2017. febr. 21. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!