Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » 26 éves nőként még nem találta...

26 éves nőként még nem találtam meg a párom, a rokonság cikiz emiatt, szerintük már szülnöm kellene. Nemrég fejeztem be a felsőoktatást, még élni szeretnék. Ti mit gondoltok, helyes ez?

Figyelt kérdés
Még nem gondolkodom gyermekvállaláson, úgy 32 körülre tervezem, egyelőre szeretném élvezni az életet. Baj az, hogy meg sem fordul a fejemben, hogy szüljek? 26Nő

2013. ápr. 21. 11:10
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:

Kinek akarsz megfelelni, a rokonságnak, vagy magadnak? :) Mindenkinek amúgy se tudsz és nem is érdemes megfelelned!

Én pl 30 vagyok, nincs párom és egyelőre még gyereket se szeretnék. Anyámék engem is nyaggatnak, h mikor lesz már unoka, csak azt nem értik meg, h nem minden működik úgy, mint az ő idejükben.


F

2013. ápr. 22. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:

én 28 voltam, a párom 30 amikor megtaláltuk egymást. Csodálatos, boldog, kiegyensúlyozott kapcsolatunk van. Most 34 vagyok, Ő 36 és júliusra várjuk az első babánkat.. Én még 1 évvel ezelőtt sem nagyon akartam... :O :)


(Igazából ha két életem volna, az egyikbe lenne vagy 5-6 gyerek, a másikban meg egy sem... ;) De mivel csak 1 van így arany középútként az életem felénél vállaltam.. vállaltuk.. :) )

2013. ápr. 22. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:

Nem. Sőt, amíg így gondolkodsz, ne is szülj. Élj, és ha majd úgy érzed eljött az ideje, akkor szülj.)

Én 21 évesen akartam szülni, de csak 29 lett belőle..

2013. ápr. 29. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:

szerintem semmi baj nincs a gondolkodásoddal. Egyébként 30 évesen csak nagyon minimálisan nehezebb teherbe esni mint 25 évesen és a különböző kockázatok is csak nagyon minimálisan magasabbak. Ugyanakkor 35 éves korban már komolyan számolni kell azzal, hogy hónapokig vagy akár egy évig is elhúzódhat a teherbe esés, és már vannak kötelezően ajánlott szűrések is. Szóval 30-35 éves kor az olyan átmenet, 35-39 között határeset és 40 felett már nem nagyon ajánlott szülni. Mi a párommal 25 évesek vagyunk, 2-3 év múlva szeretnénk az első és 5-6 év múlva a második gyerekünket. Talán egy harmadik is belefér még 35 éves korom előtt, de ez még nem biztos :)

Ennyit a kitérőmről. A rokonokkal meg ne foglalkozz! Élj úgy, ahogy neked jó! Bulizz, nyaralj, barátnőzz, vásárolgass stb..

2013. dec. 11. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!