Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Nyilvános szoptatás, igen...

Nyilvános szoptatás, igen vagy nem? Miért?

Figyelt kérdés
Ti szoptattatok, szoptatnátok utcán, tömegközlekedési eszközön, boltban stb., ahol több ember láthatja, mert a babátok igényelte/igényli? Ha már, szégyelltétek/szégyellnétek? Negatív, pozitív tapasztalat?

2013. máj. 6. 10:58
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
73%
Kedves 19-es! Máskor tanuld meg értelmezni a válaszokat, mielőtt itt leosztasz bennünket! A válaszolók nagy része ugyanis nem saját magát szégyelli, hanem másokat nem akar kellemetlen helyzetbe hozni. Mert tetszik vagy sem, ez a többi ember számára kellemetlen. Meg mi az, hogy reklámozni kell az anyaságot? Ott a gyereked az nem elég reklám? A facebook világában különben meg amúgy is mindenki mindent tud, minek kell még ezt az intim tevékenységet is mások orrába dugni? Nem mi vagyunk álszentek, hanem Te vagy egy hülye már bocs. Egy hülye, aki mások válaszát nem tudja értelmezni és jön ide pattogni. B@sszus pofám leszakad az ilyen emberektől. A pisilésnek is semmi köze a szexualitáshoz, mégsem fogok a plaza kellős közepén vizelni. Elnézést, ha vulgáris voltam, de kicsit labilis a lelki állapotom és ilyenkor az ilyen IQ fighterek eléggé ki tudnak akasztani...
2013. máj. 7. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:
69%
naigen, pont az ilyen megnyilvánulások(reklámozás...) tesznek be a (nyilvános) szoptatásnak, nem az, aki a helyén kezeli a dolgot és szépen csendben betakarózva megeteti a gyerekét... ezek mind óriási öngólok és nem tesznek jót az "ügynek":(
2013. máj. 7. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:
77%
19es már ne is haragudj ritka primitív ember vagy,az ember nem ösztönlény,hogy odapisiljen a parkban a fához,vagy a padon szexeljen stb a szoptatás igenis olyan dolog ami nem tartozik senkire és bizony nem is olyan dolog amit szívesen néz az ember,ha az anyuka letakarja magát,és szoptat az autóban, a parkolóban vagy egy olyan helyen ahol nincsenek emberek,mert muszáj persze előfordul,de nekem felfordul a gyomrom nőként ha valaki csak úgy az utcán előveszi a mellét majd megszoptatja a gyereket,mert Ő mutogatja,és reklámozza,hogy anya....
2013. máj. 7. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:
77%

Az ilyen emberektől, mint a 19-es, felfordul a gyomrom. Az ilyenek nem figyelmek másra soha semmiben, nem érdekli, hogy kit mi zavar esetleg, csak az a fontos, hogy reklámozza, mekkora ősanya, mert őt aztán hidegen hagy minden, ő szoptatja a gyerekét ha kell, ha nem, bárhol!


Én anno azt hittem, hogy én is "mindenhol szoptatós" anyuka leszek. Nem is vagyok szégyellős, nem ez állt az útjába. Soha nem csináltam gondod abból, hogy mások előtt szoptatok diszkréten, sóval nem vonultam el, ha pl. vendégek jöttek. De mindig megkérdeztem mindenkit, hogy zavarja-e! Aztán egyszer jött egy barátunk, persze azt mondta nem zavarja, de láttam rajta, hogy mennyire feszeng, zavarja, pedig nem akarja, hogy zavarja őt, de mégis. Nem tehetett róla. Azóta nem nagyon szoptatok így. Amikor meg el kellett menni itthonról, akkor úgy időzítettem, hogy ne essen bele etetés. Ha mégis nagyon nyűgös volt, akkor jöttünk haza. most meg már hozzátáplálunk, ilyenkor kap egy kis gyümölcslevet.


El kell fogadni: lehet, hogy másnak is ez az élet egyik nagy csodája, de nem biztos, hogy a Tied! Nem kell ezt más arcába nyomni, senkit nem érdekel. Ez neked nagy szám, másnak rohad..ul nem az! Mi ez az önreklámozás, amiről beszélsz? És még bukó is vagy.

2013. máj. 7. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:
2013. máj. 23. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!