Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mit gondoltok egy olyan...

Mit gondoltok egy olyan anyukáról, aki otthon van 1 gyerekkel, emellett jár hozzájuk takarítónő és rendelik az ebédet?

Figyelt kérdés
Persze a gyereknek főz külön.
2013. máj. 13. 09:00
1 2 3 4 5 6
 41/52 anonim ***** válasza:
0%
és vannak anyukák akik szeretnék a gyerekvállalást kihasználni arrra, hogy ne keljen dolgozni. még otthon se. csodás.
2013. máj. 13. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/52 anonim ***** válasza:
82%
Nem csak irigyek hanem álszentek is:)
2013. máj. 13. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/52 anonim ***** válasza:
78%
Speciel dolgozom,és tanulok,gyerekem bölcsödés,nem vagyok híve annak,hogy otthon ülök a gyerekkel 3 évig,és ha megtehetem majd biztosan rendelek néha és hívok néha takarítónőt,és ahelyett hogy lakást takarítok mindennap lehetőségem lesz programokra,egy élete van az embernek,miért álljon be a panaszkodó mártir és álszent anyukák sorába,ha van más lehetőség is,sokkal jobban jár az aki elmondhatja élete végén mennyi csodás dologban volt része mint aki elmondja hogy egész életemben a lakás takarítása volt a fő célom pl mások megvetettem azért,mert kihasználják a lehetőségeiket,nem csak rosszindulatúan,panaszkodnak,irigykednek..
2013. máj. 13. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/52 A kérdező kommentje:
A gyerek előtt is volt takarítónőjük, nem a gyerek a kifogás. A nő dolgozott szülés előtt.
2013. máj. 13. 11:07
 45/52 anonim ***** válasza:
87%
a pontozásból is látszik mennyire befásultak az emberek,és itt nem a takarítónő,vagy a kaja rendelés a lényeg,ebből leszűrhető a mentalitás az életszemlélet és elég szomorú
2013. máj. 13. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/52 anonim ***** válasza:
100%

Jó neki! :) Én szívesen cserélnék vele, több időm maradna a gyerekeimre.

És dolgozni se mennék vissza, ha megtehetném (ha a férjem el tudna minket tartani egyedül és nem kéne attól félni, hogy nyugdíjaskoromban éhen halok, -de sajnos ez csak álom), maradnék otthon anyuka. Nekem ez az ideális felállás. A takarítónő és a többi dolog csak hab a tortán, fullextra...:) De én nem irigylem tőle, csak jó lenne, ha hasonló helyzetben lenni. Nem gondolom, hogy ettől jobb vagy rosszabb anya valaki, ez attitűd kérdése.

2013. máj. 13. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/52 anonim ***** válasza:
30%

uccsónak:

a sógornőmék is ezen paráznak,hogy mi lesz öregkorukban,meg,hogy vissza kell mennie dolgozni,és bölcsibe adni a gyereket.neki is azt mondtam,hogy ha kimennének külfödre,ott megélnének a sógorom fizujából,és otthon maradhatna a gyerekkel.

2013. máj. 13. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/52 anonim ***** válasza:
100%
Irigykedek.viszont hozzám meg takarítónő jár heti 3 szor :))
2013. máj. 13. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/52 anonim ***** válasza:
A gyerekről gondoskodik, és tanul mellette! Én sem főzök magunkra, mert szüleim közel laknak, és főznek ránk is! Így 100%ban tudok a picivel (3hós) foglalkozni, és mellette szeretném letenni a nyelvvizsgát! A takarítást el tudom végezni, mivel kicsi a lakásunk (38nm). Később meg a gyerekkel együtt szeretnék takarítani, őt is bevonni, mintha játék lenne a takarítás! :) Mindenki másképp gondolja, nem elítélendő szerintem!
2013. máj. 13. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/52 anonim ***** válasza:
Nagyon is jól teszi. Azok akik kibeszélik irigyek és ostobák és nagy baj lehet a magánéletükben.
2013. máj. 13. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!