Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mit gondoltok egy olyan...

Mit gondoltok egy olyan anyukáról, aki otthon van 1 gyerekkel, emellett jár hozzájuk takarítónő és rendelik az ebédet?

Figyelt kérdés
Persze a gyereknek főz külön.
2013. máj. 13. 09:00
1 2 3 4 5 6
 51/52 anonim ***** válasza:
Én is vidéken élek mint az egyik válaszoló és a nagynéném is akinek már 25-30. éve is volt takarítónője aki főzőt is helyette. Semmi különös jól csinálja, mindenki ezt tenné ha megtehetné aki mást mond az hazudik.
2013. máj. 13. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/52 anonim ***** válasza:
100%
Mielőtt ebben a helyzetben lettem volna azt gondoltam luxus és micsoda nő az ilyen. Aztán most már nagyon is megértem, aki takarítónőt hív vagy legalább menzát rendel. Nálunk külföldön sajnos nincs menza, plusz semmi segítségem sincs, és nagyon hiányzik, hogy legalább heti 1-2 nap rendelhetnék ebédet. Szóval aki megteheti rendeljen kaját nyugodtan és ne foglalkozzon vele ki mit mond!:)
2013. jún. 1. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!