Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mit gondoltok egy olyan...

Mit gondoltok egy olyan anyukáról, aki otthon van 1 gyerekkel, emellett jár hozzájuk takarítónő és rendelik az ebédet?

Figyelt kérdés
Persze a gyereknek főz külön.
2013. máj. 13. 09:00
1 2 3 4 5 6
 21/52 anonim ***** válasza:
6%
lusta (jav)
2013. máj. 13. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/52 anonim ***** válasza:
81%
Nem lesz elkényeztetett. Az egyetlen válasz amit kifogásolni tudok az pont ez, amiben ezt írta valaki. Ez egy nagy tévedés, hogy ha foglalkozol a gyerekkel (ez nem egyenlő azzal, hogy kinyalod a s@ggét),akkor önállótlan, meg elkényeztetett lesz. Ha a foglalkozás "minőségi", pont az ellenkezője lesz igaz.
2013. máj. 13. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/52 anonim ***** válasza:
71%
Az Ő dolga,ha megteheti,ha megtehetném én is hívnék takarító nőt és rendelnék néha,mert hiába szeretek főzni nem mindig van kedvem.
2013. máj. 13. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/52 anonim ***** válasza:
20%
Én egy egyszerű vidéken nevelkedett nő vagyok. Ott ahol élek, ilyet még nem láttam hogy családanyák takarítónőt fogadnának vagy étteremből ennének. A nő ha elmegy szülni, azzal bevállalta hogy otthon főz és takarít. A férje meg eljár dolgozni és este vacsorára megy haza. Érdekes módon mégis működik. Senkinek nincs ezzel problémája! Amíg a gyerek nem megy oviba, a nők is pihenhetnek kicsit, aztán meg visszamennek dolgozni. Itt a környékbe még étterem sincs. Néhány úriasszony nem tudom mit kezdene akkor itt magával. :) Lassan már szégyen lesz főzni a férjünkre meg a gyerekünkre.
2013. máj. 13. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/52 anonim ***** válasza:
66%
Mi bizony rendeltük a kaját, szülés után az első hónapokban, mert én is tanultam, akkor diplomáztam, rokoni segítségem meg nem volt. A lakás mindig szaladt, és tanulni még így is néha csak este tudtam, amikor már mindenki aludt. Nehéz volt, mi így tudtuk megoldani.
2013. máj. 13. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/52 anonim ***** válasza:
68%
esz a sárga irigység :D jó nekik
2013. máj. 13. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/52 anonim ***** válasza:
19%
A házasság és a gyereknevelés újra értelmeződik. Kevesebbet kellene az internet előtt ülni és több mindenre jutna idő! Mindenki nézzen magába.
2013. máj. 13. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/52 anonim ***** válasza:
22%
Nem gondolok róluk semmit, de én nem így csinálnám. Sajnálnám rá a pénzt, bár biztos azért, mert egy pici lakásban lakunk. Ami itt kosz van azt simán kitakarítom. Főzni meg szeretek, illetve nem mindegy, hogy a férjemnek mit főzök (gyomorproblémái vannak), igaz néha ritkán eszünk étteremben de lehet azért mert elég válogatósak vagyunk, sokszor csalódunk. Meg szerintem olcsóbb itthon főzni. szerintem olyan nincs, hogy "megtehetik", én ilyen dologra sajnálnám a pénzt, kész.
2013. máj. 13. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/52 anonim ***** válasza:
46%
Jól teszi. A kaját mi is hozzuk, heti takarításhoz nem, de nagytakarításhoz én is fogadok takarítónőt. Nem kell foglalkozni az irigyekkel.
2013. máj. 13. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/52 anonim ***** válasza:
63%
Szerintem nincs ezzel gond,aki ezért hisztizik irigy.Néha én is rendelnék,mert hát hiába szeretek főzni néha baromira nincs kedvem miközben tanulok,és dolgozom is.Takarítónőt is fogadnék havi egyszer ha tehetném
2013. máj. 13. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!