Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Miért rémisztgetnek egyes nők...

Miért rémisztgetnek egyes nők itt gyk-n? Például tuti van egy, akinek az ismerettségében történt tragédia?

Figyelt kérdés

Pontosabban:


Miért kell rémisztgetni a kismamamákat a történeteitekkel????

Ha fele annyiszor történt volna tragédia terhesség közben, mint ahányszor itt leírják egyesek gyakorin, akkor kihalt volna a világ!

Miért jó ez nekik?

Én sajnálom akikkel ez történt, és én 100%ig biztos vagyok benne, hogy egy ügyifogyi sztori sem szegi kedvem!


Miért nem lehet külön témát indítani nekik?

Szó se róla, nagyon sajnálom akikkel tényleg megtörtént, de egy egészséges kismamának nem kell ilyenekről pletykálni....

Nem kell lehúzni a kedvét!


Őszintén kismamik titeket nem idegesít????


2013. máj. 13. 13:00
1 2 3 4
 1/38 anonim ***** válasza:
97%

Az én ismerettségi körömben történt bölcsőhalál. Ha valaki olyasmi kérdést tesz fel, hogy ez mennyire gyakori vagy hogy kinek miért fontos a légzésfigyelő, akkor leírom.


Gondolom aki ilyen kérdést tesz fel, az tisztában van vele hogy nem csak olyan válaszok fognak érkezni hogy minden gyerek egészséges és boldog :-(

2013. máj. 13. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/38 anonim ***** válasza:
84%
Mert a kismamáknak csak azt lehet leírni, hogy minden szép és jó lesz a terhessége közben? Nem rémisztgetés, de mi értelme van csak a szépeket leírni?
2013. máj. 13. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/38 A kérdező kommentje:

Nyilván, , én is mindenre odafigyelek majd. De tudod, boldog kismamák akiknilyenre nem is akarnak gondolni, és belibben egy olyan aki szomorûságával a másikat is lelombozza.

Nekik hogy esne ez, ellenkező esetben??? Kíváncsi lennék.

2013. máj. 13. 13:08
 4/38 anonim ***** válasza:
61%
Ezekből a "rémtörténetekből" igenis lehet tanulni. Hogy mire figyelj jobban.
2013. máj. 13. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/38 A kérdező kommentje:

Az az értelme kedves válaszoló, hogy a terhesség:nem betegség, ha em normális folyamat!!!!!! Miért nem lehet ezt felfogni???? Ennyi negatív ember nem létezhet!

Igen egy kismama csak is a jóra figyeljen!!!!!

2013. máj. 13. 13:09
 6/38 anonim ***** válasza:

Tudatosan nem olvasgattam az internetet terhesség alatt. Nem is voltam hajlandó "csacsogni" erről senkivel, még a szülésről sem. Ha bárki elkezdte a témát, leállítottam. Anyukámnak is mondtam, te ne kezdj el beszélni ezekről a dolgokról, meg a szülésről, majd én kérdezek, ha tudni akarok valamit. Ha valaki rákérdezett, hogy hogy akarsz szülni, csak ennyit mondtam: a legkevesebb fájdalommal, és k...va gyorsan.

Lehet, ez a fejem a homokba kategória, de nekem így jó volt, nem is rettegtem semmitől.

2013. máj. 13. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/38 A kérdező kommentje:

Utolsó válaszoló, teljes mértékben egyet értek veled! Lehet struccpolitika, de a legjobb módszer!

Szerintem a fele vagy több része kamu!!

2013. máj. 13. 13:11
 8/38 anonim ***** válasza:
79%
Nem is mondta senki, hogy betegség. De, ha nem érdekli csak a jó, meg a szép, akkor ne kérdezősködjön semmiről és akkor nem hall semmi rosszat.
2013. máj. 13. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/38 anonim ***** válasza:
83%

Akkor ne tegyen fel/olvasson olyan kérdést, AMI ERRE IRÁNYUL.

Olvasson az oltásokról, hozzátáplálásról, tanuljon gyerekdalokat, mondókákat.

2013. máj. 13. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/38 A kérdező kommentje:
A a megoldás, hogy ne kérdezősködj? Miféle butaság ez?
2013. máj. 13. 13:12
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!