Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Miért rémisztgetnek egyes nők...

Miért rémisztgetnek egyes nők itt gyk-n? Például tuti van egy, akinek az ismerettségében történt tragédia?

Figyelt kérdés

Pontosabban:


Miért kell rémisztgetni a kismamamákat a történeteitekkel????

Ha fele annyiszor történt volna tragédia terhesség közben, mint ahányszor itt leírják egyesek gyakorin, akkor kihalt volna a világ!

Miért jó ez nekik?

Én sajnálom akikkel ez történt, és én 100%ig biztos vagyok benne, hogy egy ügyifogyi sztori sem szegi kedvem!


Miért nem lehet külön témát indítani nekik?

Szó se róla, nagyon sajnálom akikkel tényleg megtörtént, de egy egészséges kismamának nem kell ilyenekről pletykálni....

Nem kell lehúzni a kedvét!


Őszintén kismamik titeket nem idegesít????


2013. máj. 13. 13:00
1 2 3 4
 21/38 anonim ***** válasza:
2013. máj. 13. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/38 anonim ***** válasza:
"én 100%ig biztos vagyok benne, hogy egy ügyifogyi sztori sem szegi kedvem!" Akkor meg miért zavar ennyire ha valaki leírja az ő történetét ami esetlegesen negatív?
2013. máj. 13. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/38 A kérdező kommentje:

Azért zavar, mert rossz olvasni, főleg ha olyan kérdésbe írják bele aminek semmi köze a sztorihoz.

Ezért mondják az orvosok, hogy nem kell interneten olvasgatni...


Bármit elfogadok, tisztába vagyok mindennel, a szülèssel stb.

De amíg van egy egészséges normál terhességed, ne írogassanak már olyanokat.

Tudom, hogy itt bárki bármit megírhat, de hol az empátia???

2013. máj. 13. 15:32
 24/38 A kérdező kommentje:

http://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__terhes..


Tessék, ezt írtam ki...és jönnek a boszorkányok a babonákkal, meg a bármi megtörténhet....

Ti sem gondolhatjátok komolyan, hogy ez normális!?

2013. máj. 13. 15:35
 25/38 anonim ***** válasza:
52%
Azért te egy kicsit felfújod a dolgokat. Ha ennyire zavarnak a negatív vélemények akkor tényleg inkább ne olvasgasd a netet, mert még a végén túlzottan is felidegesíted magad. Értem én hogy a hormonok és a többi, de nem kéne egy ilyen miatt a hattyú halálát játszani.
2013. máj. 13. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/38 A kérdező kommentje:

Én nem játszom a hattyú halálát, inkább azok akik belepiszkítanak egy normális kérdésbe.

Borzalmasak egyesek...

2013. máj. 13. 15:53
 27/38 anonim ***** válasza:

Szerintem ebben semmi borzalmas nincs, teljesen normálisan válaszolt az a válaszoló.


Egyébként nehéz így válaszolni, ismeretlenül. Nem lehet tudni sokszor, hogy a másikat mivel bántod meg, mert te lehet hogy fel se vennéd ha neked írnak ilyet. Nem tudhatod, hogy amit írsz, azt a másik riogatásnak veszi-e vagy segítségnek...

Biztos, hogy az a válaszoló sem akart rosszat neked, próbálj meg túllépni rajta, és további jó vásárolgatást:)

2013. máj. 13. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/38 anonim ***** válasza:
46%
Én a kérdezővel értek egyet. Egy olyan kérdésnél, hogy ki-mit-mikor vett, ne mondja neki senki,hogy most még mindketten egészségesek , de bármikor baj lehet! Én sem érezném ettől jól magam. Senki nem kérdezte ezt. Azt kérdezte, mikor vettek mások bútort.
2013. máj. 13. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/38 anonim ***** válasza:
Hát ezek szerint nem ugyanúgy értelmeztük a kérdést. Szerintem az volt a kérdés, hogy ki mikor vásárolt be a gyereknek. Erre írta valaki hogy ő nem vett semmit az utolsó hónapig, babonából. Erre reagált a kérdező, majd újból a válaszoló (megindokolta hogy miért gondolja így). tehát a kérdésre válaszolt.
2013. máj. 13. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/38 anonim ***** válasza:
79%

Nem, engem nem idegesít, mert tudom, hogy az élet nem csak rózsaszín felhőkön való táncikálás. Hogy bárkivel bármikor történhet bármilyen borzalmas tragédia, és attól, hogy homokba dugjuk a fejünket még semmi nem lesz jobb. Nagyon szerencsés vagy, hogy a te környezetedben nem történt semmi tragédia, ennek örülj inkább. Mert ha esetleg veled is megtörténne, akkor te is mesélnéd a kis "ügyifogyi" dolgaidat, már csak azért is, hogy ez mással ne történhessen meg.

Tipikus példája vagy annak, amikor egy tapasztalatlan, naív ember azt hiszi, hogy vele nem történhet semmi baj. Amikor meg mégis, akkor azt kérdezi, hogy "miért pont én?!" Igenis veled is megtörténhet, akkor is, ha nem akarsz tudomást venni róla.


Egyszer egy rendelő várójában egy kismama barátkozni akart velem, megkérdezte, hogy ez az első terhességem-e. Elmondtam neki az "ügyifogyi" sztorimat, miszerint ez a második terhességem, az első elment. Erre felháborodott, hogy miért ijesztgetem őt a rémtörténeteimmel, amikor ő pozitívan akar gondolkodni, és nem akarja "bevonzani" a bajt. Olyan kíváncsi lennék, hogy az ilyenek valóban úgy gondolják, hogy ha becsukják a szemüket és a fülüket, és nem vesznek tudomást a világ dolgairól, akkor velük sem történhet semmi rossz? Mi ebben a logika?

2013. máj. 14. 01:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!