Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Miért rémisztgetnek egyes nők...

Miért rémisztgetnek egyes nők itt gyk-n? Például tuti van egy, akinek az ismerettségében történt tragédia?

Figyelt kérdés

Pontosabban:


Miért kell rémisztgetni a kismamamákat a történeteitekkel????

Ha fele annyiszor történt volna tragédia terhesség közben, mint ahányszor itt leírják egyesek gyakorin, akkor kihalt volna a világ!

Miért jó ez nekik?

Én sajnálom akikkel ez történt, és én 100%ig biztos vagyok benne, hogy egy ügyifogyi sztori sem szegi kedvem!


Miért nem lehet külön témát indítani nekik?

Szó se róla, nagyon sajnálom akikkel tényleg megtörtént, de egy egészséges kismamának nem kell ilyenekről pletykálni....

Nem kell lehúzni a kedvét!


Őszintén kismamik titeket nem idegesít????


2013. máj. 13. 13:00
1 2 3 4
 31/38 A kérdező kommentje:

Én tiszteletben tartom a Te véleményedet, kérlek te is az enyémet!

Mióta naívság az, ha valaki egy normális dologról nem akar rosszat hallani?

Tudod, ha tanulságos sztori lenne, azt mondom, természetesen meghallgatom és érdekel.

Pl.: olyan dolgokat csináltál terhességed alatt amit nem kellett volna, és ez okozta a bajt. - ezek hasznos információk.


Haszontalan információk:

Amikor egészséges pozitívan gondolkodó kismamának elmeséled, hogy neked semmi előjele nem volt a bajnak....

Ez, igen is rémisztgetés...haszontalan... Minek??? Tisztában van vele mindenki, de miért kell tenni alá a lovat?

Tényleg, távol álljon tőlem a rossz indulat, nagyon sajnálom ami egyes nőkkel megtôrtént.


Nem keresem amproblémákat, nem keresem az olyan topikokat addig a pontog, amíg minden rendben találok magamnál, erre jön egy vészmadár, vagy "jóindulatú" anyuka, avagy a rossz tapasztalatait megosztóról.

No de mindegy...


Miért kéne úgy hozzáállni, hogy velem is megtörténhet? Ez butaság...hol a pozitív gondolkodás?

Érdekes, ha konkrétan felteszek egy ilyen kérdést akkor teljesen az ellentettjét kapom, mikor feltesz valaki egy olyat hohy: 15 hetes vagyok mengnyugodhatok?

Erre jönnek az ilyen válaszok:

Nem kell a rosszra gondolni....

Nyugi, pozitívan és mimden rendben lesz...

Ne gondolj ilyenekre....stb...stb...stb...

És ez a normális... Sajnos tény, hogy rengeteg rosszindulatú illetve, igen is riogató anyuci létezik...ez van...én nem ez vagyok, és nem is fogok senkit sem rémisztgetni.


De ha Te úgy gondolod, hogy ez a normalitás...hát hajrá vészgalamb...

2013. máj. 14. 10:15
 32/38 anonim ***** válasza:
73%

Figyelj, próbáld meg elfogadni, hogy mindig lesznek olyanok akik negatív példákkal jönnek. Mást nem igen tudsz tenni, mivel mások vagyunk, valaki szeret "vészmadárkodni". Szerintem a zöme nem rosszindulatból teszi, bár sokan nem túl empatikusak, ez tény:(

Amit tudsz tenni az az, hogy ezeket elengeded a füled mellett, hiszen úgyis tudod hogy megtörténhet.

Tudom miről beszélek, mert nekem is mondtak ilyeneket, de én elkönyveltem magamban, hogy igen ez is megtörténhet, de velem nem fog:) Attól még hogy emlékeztetnek ilyenre, nem kell azzal kelni-feküdni, hogy veled is megtörténhet, és lehet pozitívan gondolokodni!! (de egyébként fura, hogy mindig a pozitív gondolkodást említed, és a belinkelt kérdésedre adott válaszokból egy volt negatív, és rögtön azt emelted ki...)


Ez amúgy kb. olyan, hogy én azt mondom neked hogy ne ülj autóba, mert bármikor beléd mehet egy hülye, és ott halsz meg. Nyilván ezzel te is tisztában vagy, hallod nap mint nap a hírekben, de nem fogsz innentől egész életedben félni, ugye?


Na továbbra is csak pozítívan, ilyeneken próbáld meg nem felhúzni megad, és koncentrálj a babavárás szép pillanataira:)

2013. máj. 14. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/38 anonim ***** válasza:
73%
Hogy miért kell úgy hozzáállni hogy veled is megtörténhet? Miért, szerinted veled nem történhet semmi rossz? Megvéd a pozitív gondolkodás? Ha így állsz hozzá, nagyon csúnya meglepetések fognak érni az életben...
2013. máj. 14. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/38 Ananke ***** válasza:

Szerintem minden kismama pozitívan áll hozzá!Én is úgy álltam.Azt hittem a terhesség tök nagy boldogság stb.Hát 15 hetes vagyok,és elég sokat idegeskedek a down kór eredményem miatt,hogy mi lesz az amniom eredménye,meg eleve az amnio vizsgálat miatt mert nem kellemes.Bár közel sem annyira szomorú és fájdalmas mintha valaki elvetél.Én se így terveztem elhiheted!

Bocs ha a rózsaszín felhődbe tiportam.

2013. máj. 15. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/38 anonim ***** válasza:
46%

Kövezzetek meg nyugodtan,de kedves kèrdező èbn egyet èrtek veled 100%-ig.Mert ugy gondolom itt nagyon sokan fèlreèrtettèk a kèrdèst.

Nem az a problem hogy leirják a negatív dolgokat,hisz megtörtènik a baj.De nem mindegy hogy milyen kèrdèsre válaszolnak idiòta mòdjára,miközben a kèrdèsnek köze nincs hozzá.A kismama meg csak pislog maga elè hogy na ez most mi volt!!!??? Most akkor ne vegyek egy rugdolòzòt 20 hetesen mer ooo lehet meghal ez a gyerek,vagy pl.

2013. máj. 15. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/38 anonim ***** válasza:
46%

Előző vagyok mèg!! Vagy pl. van egy kis fojásom ès erre szeretnèk tanácsot kèrni de nem merek mert eltemetnek a kis magzatommal együtt.

Na ez problèma,mert mèg sorolhatnám,ès senki nem èl ròzsaszín felhőkbe,mert tisztába van vele az ember hogyvannak ilyen dolgok!!De könyörgöm a kèrdèst jol olvassuk már el ès ugy válaszoljunk rá.Mert ha azt akarom tudni hogy a gyerekem dan kòros lessz e vagy mikortòl vásárolhatok neki mert babonás vagyok,vagy hasonlo dolgok,akkor azt fogom megkèrdezni. De ez csak az èn vèlemèmyem.

2013. máj. 15. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/38 A kérdező kommentje:

Kedves Ananke!


Képzeld, az AFP eredményem nem lett jó:) és a 2. sem lett jobb...és? Megijedtem, de közel sem annyira, mint egyesek felfújják:)

Kiderült, az ég adta egy világon semmi bajunk nincsen!


Nem kell elásni magunkat, mert 100 terhességből előfordul egy pár.

De riogatni az embereket, egyáltalán nem illik.

A várandósság csodás dolog, amit úgy is kell megélni.

Mindenki tisztában van az eshetőségekkel, de azt nem kell i tenzíven táplálni a negatívumokkal.

2013. máj. 15. 22:46
 38/38 anonim ***** válasza:
Kedves kérdező! Ne haragudj, hogy ezt mondom, de ha tényleg pozitívan állnál hozzá, akkor nem akadnál fent ilyeneken. Aki pozitívan gondolkodik, azt nem érdekli 1-2 "riogatás". Te még kérdést is felteszel róla, és még ki is emeled, napokig foglalkozol vele...
2013. máj. 16. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!