Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Meg lehet menteni a házasságot...

Meg lehet menteni a házasságot, ahol nincs semmi segítség és így a szülők soha nincsennek kettesben?

Figyelt kérdés

Borzasztóan megromlott a kapcsolatunk. Állandóan hol a gyerekek miatt veszekszünk, mert állandóan van valami hiszti, hol a pénz miatt, mert nehezen folyik be a fizetése, alig tud fizetni a munkahelye.

Délelőtt elmegy, hajnalban jön 6x egy héten. Eltávolodtunk egymástól, szinte már gyűlöljük egymást. Én hulla fáradt vagyok, mindent én csinálok, még a banki ügyeket is. Fáradt vagyok. Nagyszülők nincsennek, legalábbis nem érdeklődnek az unokák iránt, tegnap írtam nekik, megsértődtek, elküldtek az anyámba, hogy hogy képzelem, hogy utasítgassam őket, hogy unokázzanak-pedig pusztán segítséget kértem, leírtam így a tényeket. Após és az új fiatal nője teljesen elzárkóznak, pedig közel laknak, gazdagok. Én anyukám ritkán átjön 70 éves és nyáron vidéken lakik.

Napi szintű a vita, veszekedés. Mitévő legyek? Kettesbe még beszélgetni sem tudunk, folyton hangzavar van nálunk. Tiszta őrület.

3 gyerekünk van, legnagyobb 4,5éves.

Elválnátok vagy hogyan tovább?

Fizetett segítségre nincs pénzünk, alkalmanként a 3 gyerekre 4-5 e ft lenne.


2013. júl. 10. 13:09
1 2 3 4 5 6 7
 61/67 A kérdező kommentje:

A legnagyobb fiával kivételezik, őt jobban szereti, pedig ő tényleg a legnehezebb eset. Neki mindent megvesz, ma van a kislányunk névnapja, de a fiának vett egy dinót, oké párszáz ft, de akkor is.

ő a jó zsaru én a rossz, szinte soha nem szól rájuk, ha itthon van, látványosan szenved, nemigazán élvezi, de az utcán az idegen számára mi vagyunk a mintacsalád és ezt próbálja a külvilág felé mutatni. fb-on is minta apát játszik. a 7 hónaposunkkal nem tud mit kezdeni, még pelenkázni sem akarja, nem is teszi.

2013. júl. 11. 20:50
 62/67 anonim ***** válasza:

Figyelj, ha ezek ellenére, hogy miket tesz, neked még az a legnagyobb problémád, hogy hogyan legyél vele kettesben.....

Van 3 gyereked. Felelős vagy értük. Legyél már felnőtt! Hagyod, hogy egy ilyen alak palira vegyen? VAN ÖNÉRZETED? Komolyan kérdeztem.


Gondolj bele, hogy a lányod azokat meséli neked, amiket te ide írtál, most olvass el pár kommentedet... Mit mondanál neki? Hogy kicsi lányom, tűrjél tovább, nem fontos a pénz, az meg, hogy meglop, hát elnézhető, tűrj tovább, neked ő a jövőd????????????????????????

2013. júl. 11. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/67 anonim ***** válasza:
Nalunk is problemak voltak, hiaba mondogattam, en ezt sokaig nem csinalom, le fogok lepni, nem gondolta komolyan a fenyegeteseimet, es mikor vegleg betelt nalam a pohar összepakoltam a gyerek meg az en cuccaim, na akkor latta, hogy komolyan gondolom, sirt, mindent megfogadott, na azota jo fiu :) Lehet ha elköltöznel a te ferjed is eszhez terne, es eszre venne mit veszithet, ha meg megsem, akkor nem kar erte.
2013. júl. 12. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/67 A kérdező kommentje:

azért egy költözést leszervezni, egy lakásnyi ingóságot elvinni, 3 gyereket csak behülyíteni, anyuhoz odaköltözni, hogy vagy észhez tér vagy sem, szerintem nem játék kipróbálni. nem szeretem a cigány életet, a biztonságot szeretem.

igazából a legjobb lenne, ha ő elköltözne, neki nemigen van itt semmilye a gyerekein kívül és fizetne gyerektartást, látogatná a gyerekeket. szerintem ez lenne a legjobb. dehát nem tud egyenlőre hova költözni, apjáék nem engedik vissza a saját lakásukba.

2013. júl. 12. 20:26
 65/67 anonim ***** válasza:
De bunkó parasztnak tud lenni...(már ne is haragudj meg...)
2013. júl. 12. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 66/67 anonim ***** válasza:
Szerinted ö el fog költözni? Hat hülye lenne, amig te eltartod. Ha nem allsz a sarkadra, nem fog valtozni.
2013. júl. 13. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 67/67 anonim ***** válasza:

Szia!

Mi újság veletek?

2013. júl. 15. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!