Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Meg lehet menteni a házasságot...

Meg lehet menteni a házasságot, ahol nincs semmi segítség és így a szülők soha nincsennek kettesben?

Figyelt kérdés

Borzasztóan megromlott a kapcsolatunk. Állandóan hol a gyerekek miatt veszekszünk, mert állandóan van valami hiszti, hol a pénz miatt, mert nehezen folyik be a fizetése, alig tud fizetni a munkahelye.

Délelőtt elmegy, hajnalban jön 6x egy héten. Eltávolodtunk egymástól, szinte már gyűlöljük egymást. Én hulla fáradt vagyok, mindent én csinálok, még a banki ügyeket is. Fáradt vagyok. Nagyszülők nincsennek, legalábbis nem érdeklődnek az unokák iránt, tegnap írtam nekik, megsértődtek, elküldtek az anyámba, hogy hogy képzelem, hogy utasítgassam őket, hogy unokázzanak-pedig pusztán segítséget kértem, leírtam így a tényeket. Após és az új fiatal nője teljesen elzárkóznak, pedig közel laknak, gazdagok. Én anyukám ritkán átjön 70 éves és nyáron vidéken lakik.

Napi szintű a vita, veszekedés. Mitévő legyek? Kettesbe még beszélgetni sem tudunk, folyton hangzavar van nálunk. Tiszta őrület.

3 gyerekünk van, legnagyobb 4,5éves.

Elválnátok vagy hogyan tovább?

Fizetett segítségre nincs pénzünk, alkalmanként a 3 gyerekre 4-5 e ft lenne.


2013. júl. 10. 13:09
1 2 3 4 5 6 7
 11/67 anonim ***** válasza:
Hidd el, hogy csak úgy lehet segíteni a házasságotokon, ha ti ketten megbeszélitek a problémákat. És ha ez mindkettőtöknek fontos, akkor tegyetek félre egy kis pénzt bébiszitterre! Komolyan, ezt tényleg jó szándékkal mondom!
2013. júl. 10. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/67 A kérdező kommentje:

Miért vállaltunk 3 gyereket? Mert kettőnél semmi baj nem volt, fáradt sem voltam, jó munkahelye volt, és a munkarendje 8-17-ig volt, nem délelőttől hajnalig.

De mivel iszonyat sokba kerül a 3 gyerek,így el kellett vállalnia ezt a munkát, hogy éhen ne haljunk.

Én max gyedet kapok, mielőtt még azzal jönnétek, hogy a nincsre szültem. 15 év munkatapasztalat, diploma, jó állás a múltam.

2013. júl. 10. 13:28
 13/67 anonim ***** válasza:

este, amikor elcsendesedik a ház, masszírozd meg a férjed, igyatok egy pohár italt, beszélgessetek, kerüljetek közelebb egymáshoz, mozdulj ki a komfortzónádból!

egy sexi fehérnemű is csodákra képes:)

2013. júl. 10. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/67 A kérdező kommentje:
Az elmúlt két hónapban olyannyira nem jön be a fizetése, hogy 2-3 naponként hoz haza 5-6 e ft-ot. Ami még a kaját sem fedezi igazán, de fix költségek is vannak és még egy strandra sem tudunk elmenni, pedig a fiam nagyon szeretne. Azt mondja, hogy a nyár ilyen. De én most hülyülök meg, most kapok agyvérzést, most pihennék, most lenne a férjemre szükség. Amióta így dolgozik olyan, mintha egyedülálló anya lennék. Mást nem talál, örül ennek, pedig az ELTE-n végzett ő is.....
2013. júl. 10. 13:31
 15/67 anonim ***** válasza:
45%

"Miért vállaltunk 3 gyereket? Mert kettőnél semmi baj nem volt, fáradt sem voltam, jó munkahelye volt, és a munkarendje 8-17-ig volt, nem délelőttől hajnalig.

De mivel iszonyat sokba kerül a 3 gyerek,így el kellett vállalnia ezt a munkát, hogy éhen ne haljunk."


ÉPPEN ezért érvényes a kérdés, hogy miért kellett a 3. gyerek!?!?! Kettövel jól megvoltatok, és azt elöre lehet tudni, hogy egy harmadik azért elég sok plussz kiadás. EZT kellett volna elöbb meggondolni és meg felelötlenül szülni még egy gyereket.

2013. júl. 10. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/67 anonim ***** válasza:
100%

akkor ti még anyagilag jobban álltok mint mi

mi kerül olyan sokba?

ruha? a kaja a megélhetsen kívül gondolom.

2013. júl. 10. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/67 A kérdező kommentje:
DE ÍRTAM, NINCS ITTHON ESTE!!!!!!!! SŐT DÉLBEN SEM, FÜRDETÉSNÉL SEM, SEMMIKOR. Vasárnap az egyetlen nap, azt pedig átalussza.
2013. júl. 10. 13:32
 18/67 anonim ***** válasza:
100%

15-ös!

ne ide járj kötekedni,

2013. júl. 10. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/67 anonim ***** válasza:
NEM LEHET HOGY VAN VALAKIJE?
2013. júl. 10. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/67 A kérdező kommentje:

Nem hiszem, hogy felelőtlenül vállaltuk, mert valamelyik anya már egy gyerekétől agyvérzést kap, akkor az minek szül????

Sokba kerül a ruha, nem öröklik egymástól, a játékok, a lakás fentartása, rezsije, autó és a kaja sem elhanyagolandó tétel. Pelenka, tisztálkodás, macska csak ami hirtelen eszembe jutott.

2013. júl. 10. 13:34
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!